Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Michaela Bártová
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.10.2017
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
15.5. 16:00
AP289
Poruba - DHK B Most
15 : 25
15.5. 14:00
AP287
Zlín B - Poruba
28 : 15
15.5. 12:00
AP285
Poruba - Háje
13 : 18
15.5. 09:00
AP282
Žeravice - Poruba
27 : 16
17.4. 16:15
AP230
Poruba - DHC Plzeň A
21 : 25
17.4. 14:25
AP228
DHK Pardubice A - Poruba
20 : 24
17.4. 11:40
AP225
Otrokovice - Poruba
26 : 12
17.4. 09:50
AP223
Poruba - Písek
22 : 23
12.3. 17:30
AP200
SKH Velká n.V. - Poruba
10 : 16
12.3. 14:30
AP197
Poruba - J.Hradec
10 : 24
12.3. 11:30
AP194
Poruba - Házená Mělník
19 : 13
12.3. 08:30
AP191
Žirovnice - Poruba
13 : 13
14.2. 15:15
AP109
Ivančice - Poruba
22 : 14
14.2. 12:35
AP106
Poruba - Ostrava-Zábřeh
23 : 23
14.2. 09:50
AP103
Kobylisy II - Poruba
18 : 17
14.2. 08:00
AP101
Poruba - S.Vršovice
18 : 28
17.1. 14:25
AP068
Poruba - Cheb-CheLK
15 : 13
17.1. 12:35
AP066
DHK Litovel - Poruba
23 : 23
17.1. 10:45
AP064
HK Sptk Ústí n.L. - Poruba
26 : 21
17.1. 08:55
AP062
Poruba - Zlín A
10 : 26
5.12. 16:45
AP039
Poruba - Slavia
8 : 20
5.12. 14:45
AP037
DHK Zora Olomouc B - Poruba
6 : 18
5.12. 12:45
AP035
Poruba - Havl. Brod A
21 : 29
5.12. 09:45
AP032
DHK Zora Olomouc - Poruba
18 : 21
MSL Starší žačky
5.6. 08:30
NJ078
Nový Jičín A - Poruba
21 : 28
21.5. 11:45
NJ073
Poruba - Třinec
24 : 9
14.5. 09:30
NJ069
Hlučín - Poruba
18 : 21
30.4. 10:30
NJ060
Bohumín A - Poruba
17 : 21
23.4. 10:20
NJ051
Poruba - Karviná
24 : 24
9.4. 14:30
NJ087
Ostrava-Zábřeh - Poruba
31 : 24
Další
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.