Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Iva Jonová
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1971
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.3.2018
Koučovaná utkání
Český pohár žen
11.10. 16:00
AN014
Astra - J.Hradec
26 : 24
1.liga ženy
21.5. 18:00
AR129
J.Hradec - Kobylisy
23 : 34
8.5. 14:30
AR125
Poruba B - J.Hradec
30 : 19
1.5. 13:00
AR116
J.Hradec - Sokol V. Meziříčí
38 : 29
23.4. 10:00
AR081
H.Brod - J.Hradec
29 : 26
17.4. 11:30
AR114
Olomouc B - J.Hradec
30 : 22
10.4. 15:30
AR103
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
30 : 26
8.4. 19:00
AR102
J.Hradec - Most B
31 : 31
12.3. 12:00
AR092
Zlín B - J.Hradec
33 : 24
6.3. 10:00
AR089
J.Hradec - S.Vršovice
30 : 34
21.2. 15:00
AR076
J.Hradec - Otrokovice
30 : 26
13.2. 15:00
AR070
Kunovice - J.Hradec
25 : 20
12.12. 13:00
AR063
Kobylisy - J.Hradec
26 : 21
5.12. 13:30
AR059
J.Hradec - Poruba B
33 : 21
21.11. 13:00
AR050
Sokol V. Meziříčí - J.Hradec
37 : 26
15.11. 16:00
AR048
J.Hradec - Olomouc B
26 : 35
7.11. 13:30
AR037
J.Hradec - SVŠ Plzeň A
20 : 26
28.10. 15:00
AR036
Most B - J.Hradec
21 : 32
24.10. 18:00
AR026
J.Hradec - Zlín B
19 : 22
18.10. 16:00
AR023
S.Vršovice - J.Hradec
33 : 28
3.10. 18:00
AR015
J.Hradec - H.Brod
21 : 29
27.9. 14:00
AR010
Otrokovice - J.Hradec
22 : 20
20.9. 16:00
AR004
J.Hradec - Kunovice
24 : 28
1.liga starší dorostenky - západ
23.4. 16:30
AUA114
Písek - Házená J.Hradec
31 : 28
11.4. 19:00
AUA103
HC Plzeň - Házená J.Hradec
20 : 23
19.3. 14:00
AUA102
Házená J.Hradec - Loko Č.Budějovice
37 : 22
13.3. 13:30
AUA092
TJ AŠ Mladá Boleslav - Házená J.Hradec
25 : 41
21.2. 11:00
AUA076
Házená J.Hradec - Slavia
26 : 22
12.12. 11:00
AUA063
Kobylisy - Házená J.Hradec
24 : 24
15.11. 12:00
AUA048
Házená J.Hradec - Písek
20 : 43
Další
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.