Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Iva Jonová
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1971
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.3.2018
Koučovaná utkání
Český pohár žen
11.10. 16:00
AN014
Astra - J.Hradec
26 : 24
1.liga ženy
21.5. 18:00
AR129
J.Hradec - Kobylisy
23 : 34
8.5. 14:30
AR125
Poruba B - J.Hradec
30 : 19
1.5. 13:00
AR116
J.Hradec - Sokol V. Meziříčí
38 : 29
23.4. 10:00
AR081
H.Brod - J.Hradec
29 : 26
17.4. 11:30
AR114
Olomouc B - J.Hradec
30 : 22
10.4. 15:30
AR103
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
30 : 26
8.4. 19:00
AR102
J.Hradec - Most B
31 : 31
12.3. 12:00
AR092
Zlín B - J.Hradec
33 : 24
6.3. 10:00
AR089
J.Hradec - S.Vršovice
30 : 34
21.2. 15:00
AR076
J.Hradec - Otrokovice
30 : 26
13.2. 15:00
AR070
Kunovice - J.Hradec
25 : 20
12.12. 13:00
AR063
Kobylisy - J.Hradec
26 : 21
5.12. 13:30
AR059
J.Hradec - Poruba B
33 : 21
21.11. 13:00
AR050
Sokol V. Meziříčí - J.Hradec
37 : 26
15.11. 16:00
AR048
J.Hradec - Olomouc B
26 : 35
7.11. 13:30
AR037
J.Hradec - SVŠ Plzeň A
20 : 26
28.10. 15:00
AR036
Most B - J.Hradec
21 : 32
24.10. 18:00
AR026
J.Hradec - Zlín B
19 : 22
18.10. 16:00
AR023
S.Vršovice - J.Hradec
33 : 28
3.10. 18:00
AR015
J.Hradec - H.Brod
21 : 29
27.9. 14:00
AR010
Otrokovice - J.Hradec
22 : 20
20.9. 16:00
AR004
J.Hradec - Kunovice
24 : 28
1.liga starší dorostenky - západ
23.4. 16:30
AUA114
Písek - Házená J.Hradec
31 : 28
11.4. 19:00
AUA103
HC Plzeň - Házená J.Hradec
20 : 23
19.3. 14:00
AUA102
Házená J.Hradec - Loko Č.Budějovice
37 : 22
13.3. 13:30
AUA092
TJ AŠ Mladá Boleslav - Házená J.Hradec
25 : 41
21.2. 11:00
AUA076
Házená J.Hradec - Slavia
26 : 22
12.12. 11:00
AUA063
Kobylisy - Házená J.Hradec
24 : 24
15.11. 12:00
AUA048
Házená J.Hradec - Písek
20 : 43
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Loko Cheb
nezadáno
video
online
Písek - Háje
15 : 21
video
online
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
35 : 20
video
online
Slavoj Žirovnice - Slavia
17 : 29
video
online
DHK Baník Most - DHC Plzeň
30 : 30
video
online
J.Hradec - Kobylisy
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň
20
18
1
1
564 : 419
37
2
Háje
20
13
1
6
514 : 440
27
3
J.Hradec
20
13
1
6
537 : 519
27
4
Slavia
20
12
1
7
490 : 432
25
5
S.Vršovice
20
12
1
7
499 : 460
25
6
DHK Baník Most
20
11
2
7
539 : 469
24
7
HK Spartak Ústí n.L.
20
10
1
9
536 : 515
21
8
Slavoj Žirovnice
20
6
0
14
403 : 446
12
9
Písek
20
6
0
14
482 : 584
12
10
Kobylisy
20
4
0
16
483 : 543
8
11
HC Plzeň
20
1
0
19
336 : 556
2
12
Loko Cheb
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
153
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
149
Adéla Velková
Sokol Písek
138
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
43
Petra Ferencová
HC Háje
36
Michaela Raková
Sokol II Kobylisy
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
36
Valerie Krunclová
Sokol Vršovice
34
Lucie Čepelová
Sokol II Kobylisy
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.