Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1.liga žen
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.7.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
28.9. 17:00
A13
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
25 : 29
Extraliga
11.5. 18:00
AA186
HK FCC Město Lovosice - HC Zubří
26 : 24
16.4. 16:30
AA133
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
24 : 23
19.3. 18:00
AA129
KP Brno - HC Zlín
28 : 22
28.2. 10:30
AA110
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
30 : 22
17.2. 18:00
AA105
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
28 : 22
13.12. 10:30
AA083
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
32 : 19
5.12. 17:00
AA076
KP Brno - HK FCC Město Lovosice
33 : 27
29.11. 17:00
AA067
Kopřivnice - Cement Hranice
28 : 27
28.10. 18:00
AA053
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
31 : 23
24.10. 16:30
AA046
Dukla Praha - Tatran Litovel
33 : 22
18.10. 16:00
AA041
HC Zlín - Baník OKD Karviná
18 : 27
27.9. 10:30
AA020
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
34 : 22
16.9. 19:00
AA015
KP Brno - Baník OKD Karviná
26 : 30
1.liga muži
5.3. 11:00
AB083
Talent Plzeň "B" - Chodov
19 : 32
2 liga muži JZČ
17.4. 17:00
AC108
Libčice n. Vlt. - Košutka
35 : 24
1.liga starší dorostenci
5.3. 13:00
AG083
Talent Škoda JS Plzeň - Frýdek-Místek
29 : 34
1.liga mladší dorostenci
5.3. 15:00
AJ083
Talent Škoda JS Plzeň - Frýdek-Místek
28 : 25
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM040
VŠ Plzeň - S.Vršovice
21 : 30
29.8. 17:00
AM012
Šťáhlavy - VŠ Plzeň
18 : 19
1.liga ženy
6.12. 12:30
AR055
SVŠ Plzeň A - H.Brod
26 : 20
14.11. 11:30
AR043
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
35 : 22
1.liga starší dorostenky - západ
15.11. 18:15
AUA043
HC Plzeň - Slavia
24 : 21
1.liga mladší dorostenky - západ
15.11. 16:15
AVA043
HC Plzeň - Slavia
6 : 27
W.H.I.L.
7.5. 17:00
AW184
Slavia Praha - HC Zlín
20 : 18
23.4. 18:00
AW180
Baník Most - Duslo Šaľa
28 : 24
26.3. 14:00
AW153
HC Plzeň - Slavia Praha
17 : 28
13.2. 17:30
AW126
Slavia Praha - ŠKP Bratislava
37 : 22
27.1. 18:00
AW105
Sokol Písek - Sokol Poruba
20 : 37
21.11. 18:00
AW075
Slavia Praha - Sokol Písek
42 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - Otrokovice
29 : 25
video
online
Most B - Kunovice
19 : 27
video
online
Olomouc B - Poruba B
33 : 30
video
online
SVŠ Plzeň A - Sokol V. Meziříčí
26 : 22
video
online
S.Vršovice - H.Brod
31 : 31
video
online
J.Hradec - Kobylisy
23 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín B
22
18
0
4
673 : 507
36
2
Kobylisy
22
16
1
5
622 : 527
33
3
Olomouc B
22
16
1
5
666 : 582
33
4
SVŠ Plzeň A
22
13
0
9
609 : 555
26
5
H.Brod
22
11
3
8
575 : 540
25
6
Sokol V. Meziříčí
22
11
1
10
617 : 582
23
7
Kunovice
22
8
5
9
550 : 537
21
8
Poruba B
22
9
1
12
551 : 600
19
9
S.Vršovice
22
8
2
12
571 : 631
18
10
Otrokovice
22
8
0
14
505 : 587
16
11
J.Hradec
22
4
1
17
559 : 631
9
12
Most B
22
2
1
19
399 : 618
5
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
170
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
125
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
69
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
38
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Kratochvílová
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Eliška Dragounová
DHC SVŠ Plzeň
38
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.