Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.7.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
28.9. 17:00
A13
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
25 : 29
Extraliga
11.5. 18:00
AA186
HK FCC Město Lovosice - HC Zubří
26 : 24
16.4. 16:30
AA133
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
24 : 23
19.3. 18:00
AA129
KP Brno - HC Zlín
28 : 22
28.2. 10:30
AA110
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
30 : 22
17.2. 18:00
AA105
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
28 : 22
13.12. 10:30
AA083
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
32 : 19
5.12. 17:00
AA076
KP Brno - HK FCC Město Lovosice
33 : 27
29.11. 17:00
AA067
Kopřivnice - Cement Hranice
28 : 27
28.10. 18:00
AA053
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
31 : 23
24.10. 16:30
AA046
Dukla Praha - Tatran Litovel
33 : 22
18.10. 16:00
AA041
HC Zlín - Baník OKD Karviná
18 : 27
27.9. 10:30
AA020
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
34 : 22
16.9. 19:00
AA015
KP Brno - Baník OKD Karviná
26 : 30
1.liga muži
5.3. 11:00
AB083
Talent Plzeň "B" - Chodov
19 : 32
2 liga muži JZČ
17.4. 17:00
AC108
Libčice n. Vlt. - Košutka
35 : 24
1.liga starší dorostenci
5.3. 13:00
AG083
Talent Škoda JS Plzeň - Frýdek-Místek
29 : 34
1.liga mladší dorostenci
5.3. 15:00
AJ083
Talent Škoda JS Plzeň - Frýdek-Místek
28 : 25
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM040
VŠ Plzeň - S.Vršovice
21 : 30
29.8. 17:00
AM012
Šťáhlavy - VŠ Plzeň
18 : 19
1.liga ženy
6.12. 12:30
AR055
SVŠ Plzeň A - H.Brod
26 : 20
14.11. 11:30
AR043
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
35 : 22
1.liga starší dorostenky - západ
15.11. 18:15
AUA043
HC Plzeň - Slavia
24 : 21
1.liga mladší dorostenky - západ
15.11. 16:15
AVA043
HC Plzeň - Slavia
6 : 27
W.H.I.L.
7.5. 17:00
AW184
Slavia Praha - HC Zlín
20 : 18
23.4. 18:00
AW180
Baník Most - Duslo Šaľa
28 : 24
26.3. 14:00
AW153
HC Plzeň - Slavia Praha
17 : 28
13.2. 17:30
AW126
Slavia Praha - ŠKP Bratislava
37 : 22
27.1. 18:00
AW105
Sokol Písek - Sokol Poruba
20 : 37
21.11. 18:00
AW075
Slavia Praha - Sokol Písek
42 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Loko Cheb
nezadáno
video
online
Písek - Háje
15 : 21
video
online
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
35 : 20
video
online
Slavoj Žirovnice - Slavia
17 : 29
video
online
DHK Baník Most - DHC Plzeň
30 : 30
video
online
J.Hradec - Kobylisy
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň
20
18
1
1
564 : 419
37
2
Háje
20
13
1
6
514 : 440
27
3
J.Hradec
20
13
1
6
537 : 519
27
4
Slavia
20
12
1
7
490 : 432
25
5
S.Vršovice
20
12
1
7
499 : 460
25
6
DHK Baník Most
20
11
2
7
539 : 469
24
7
HK Spartak Ústí n.L.
20
10
1
9
536 : 515
21
8
Slavoj Žirovnice
20
6
0
14
403 : 446
12
9
Písek
20
6
0
14
482 : 584
12
10
Kobylisy
20
4
0
16
483 : 543
8
11
HC Plzeň
20
1
0
19
336 : 556
2
12
Loko Cheb
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
153
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
149
Adéla Velková
Sokol Písek
138
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
43
Petra Ferencová
HC Háje
36
Michaela Raková
Sokol II Kobylisy
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
36
Valerie Krunclová
Sokol Vršovice
34
Lucie Čepelová
Sokol II Kobylisy
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.