Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Josef Kokoška
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.5. 17:00
AB115
Jičín "B" - Náchod
36 : 21
10.4. 17:00
AB100
Chodov - Sokol Přerov
40 : 27
19.3. 17:00
AB094
Dvůr Králové - Chodov
22 : 28
6.3. 17:00
AB079
Jičín "B" - HBC Strakonice
18 : 28
12.12. 17:00
AB066
Dvůr Králové - Sokol Přerov
33 : 15
28.11. 16:00
AB049
Náchod - Jičín "B"
36 : 33
18.10. 10:00
AB026
Starý Plzenec - HBC Strakonice
18 : 31
2 liga muži JZČ
25.10. 17:00
AC032
Libčice n. Vlt. - L.Vršovice
31 : 18
18.10. 11:30
AC026
VŠ Plzeň - Třeboň
21 : 19
2.liga muži SVČ
28.11. 18:00
AD049
Náchod "B" - Slavia
26 : 24
22.11. 17:00
AD048
Loko Louny - Náchod "B"
40 : 28
26.9. 11:00
AD012
Kolín - Ml. Boleslav
29 : 27
1.liga starší dorostenci
1.5. 15:00
AG115
Jičín - Dukla
22 : 36
6.3. 15:00
AG079
Jičín - HBC Strakonice 1921
27 : 29
5.12. 14:00
AG060
Dukla - Frýdek-Místek
38 : 26
2.liga starší dorostenci Č
7.5. 11:00
AH122
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Úvaly
20 : 27
10.4. 15:00
AH100
Chodov - TJ Sokol Úvaly
21 : 23
22.11. 14:30
AH048
Loko Louny - Náchod
30 : 18
11.10. 10:30
AH021
TJ Sokol Bělá - Chodov
20 : 32
1.liga mladší dorostenci
1.5. 13:00
AJ115
Jičín - Dukla
29 : 37
13.3. 15:00
AJ090
HK B Most - V. Bystřice
38 : 32
6.3. 13:00
AJ079
Jičín - V. Bystřice
33 : 29
5.12. 12:00
AJ060
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 20
2.liga mladší dorostenci Č
22.11. 12:00
AK048
Loko Louny - Náchod
47 : 28
26.9. 15:00
AK012
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice
33 : 36
Český pohár mužů
28.10. 14:00
AM068
S.Vršovice - Starý Plzenec
26 : 22
Český pohár žen
11.10. 13:00
AN015
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
24 : 19
Žákovská liga starších žáků
21.5. 17:30
AO290
Náchod - Dukla Praha II
18 : 22
21.5. 14:30
AO287
Dukla Praha II - S.Vršovice
19 : 13
21.5. 12:30
AO285
S.Vršovice - Náchod
16 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.