Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM13
14.5. 18:00
AF176
Krmelín - Šumperk
24 : 25
8.5. 17:00
AF171
Vsetín - V. Bystřice
23 : 32
7.5. 10:30
AF170
MHK Karviná - Zubří B
30 : 29
23.4. 10:30
AF155
MHK Karviná - Krmelín
35 : 14
16.4. 18:00
AF148
Krmelín - Hranice B
16 : 23
20.3. 17:00
AF122
Zubří B - Hranice B
36 : 28
5.3. 17:30
AF110
Vsetín - SKP F-M B
31 : 30
21.2. 17:00
AF097
L.Zubří - SKP F-M B
28 : 33
20.2. 17:30
AF095
Vsetín - Rožnov p.R.
33 : 31
13.2. 17:00
AF146
SKP F-M B - Holešov
39 : 26
6.12. 18:00
AF082
Rožnov p.R. - L.Zubří
31 : 28
21.11. 18:00
AF064
Krmelín - MHK Karviná
24 : 32
14.11. 13:00
AF044
Hranice B - Holešov
36 : 31
7.11. 13:45
AF058
SKP F-M B - Rožnov p.R.
30 : 27
25.10. 17:00
AF040
Zubří B - SKP F-M B
34 : 28
17.10. 16:00
AF030
Rožnov p.R. - V. Bystřice
24 : 21
26.9. 10:30
AF012
MHK Karviná - Rožnov p.R.
37 : 31
19.9. 14:30
AF001
Zubří B - Krmelín
37 : 30
1.liga starší dorostenci
15.5. 17:00
AG129
Karviná - Sokol Nové Veselí
24 : 26
30.4. 17:00
AG116
Karviná - Frýdek-Místek
30 : 25
29.4. 17:30
AG093
Zubří - Dukla
29 : 25
3.4. 17:00
AG102
Karviná - Sokol Ostrava
28 : 16
16.12. 17:30
AG039
Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
38 : 30
4.12. 19:00
AG059
Karviná - Handball KP Brno
33 : 25
22.11. 15:00
AG048
Karviná - Dukla
24 : 30
25.10. 15:00
AG034
Zubří - Frýdek-Místek
37 : 31
3.10. 17:00
AG015
Karviná - HK Lovosice
18 : 28
22.9. 19:00
AG001
Zubří - Jičín
37 : 24
2.liga starší dorostenci M
8.5. 15:00
AI123
Vsetín - V. Bystřice
26 : 39
5.3. 15:30
AI083
Vsetín - Sokol Sokolnice
42 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.