Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Jiří Opava
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
28.5. 17:00
AA192
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
27 : 17
21.5. 17:00
AA190
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
22 : 23
1.5. 16:20
AA171
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
33 : 21
28.4. 19:00
AA145
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
26 : 28
17.4. 16:30
AA137
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
34 : 24
16.4. 11:00
AA135
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
28 : 14
19.3. 18:00
AA130
HC Zubří - M.A.T. Plzeň
29 : 28
19.3. 10:55
AA132
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
27 : 22
6.3. 10:30
AA120
Baník OKD Karviná - HK FCC Město Lovosice
26 : 23
20.2. 18:00
AA104
HC Zubří - SKP Frýdek-Místek
28 : 19
13.12. 09:30
AA082
HK FCC Město Lovosice - SKP Frýdek-Místek
25 : 22
29.11. 12:00
AA068
Baník OKD Karviná - Dukla Praha
21 : 24
26.9. 16:30
AA024
Dukla Praha - HC Zubří
28 : 24
19.9. 18:00
AA014
HC Zubří - Cement Hranice
26 : 30
12.9. 17:00
AA010
HK FCC Město Lovosice - KP Brno
28 : 27
5.9. 16:30
AA002
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
25 : 20
Český pohár mužů
24.2. 18:00
AM081
HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
28 : 23
Český pohár žen
23.3. 18:00
AN035
Sokol Poruba - Baník Most
19 : 27
W.H.I.L.
22.5. 19:30
AW207
Slavia Praha - Baník Most
22 : 26
23.4. 18:00
AW177
HC Zlín - Zora Olomouc
29 : 15
3.4. 17:00
AW157
Slavia Praha - Sokol Poruba
21 : 18
26.3. 18:00
AW150
Baník Most - Iuventa Michalovce
25 : 30
8.11. 09:55
AW066
Sokol Poruba - Slavia Praha
23 : 24
7.11. 17:00
AW069
SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce
25 : 32
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.