Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Jiří Opava
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
28.5. 17:00
AA192
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
27 : 17
21.5. 17:00
AA190
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
22 : 23
1.5. 16:20
AA171
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
33 : 21
28.4. 19:00
AA145
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
26 : 28
17.4. 16:30
AA137
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
34 : 24
16.4. 11:00
AA135
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
28 : 14
19.3. 18:00
AA130
HC Zubří - M.A.T. Plzeň
29 : 28
19.3. 10:55
AA132
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
27 : 22
6.3. 10:30
AA120
Baník OKD Karviná - HK FCC Město Lovosice
26 : 23
20.2. 18:00
AA104
HC Zubří - SKP Frýdek-Místek
28 : 19
13.12. 09:30
AA082
HK FCC Město Lovosice - SKP Frýdek-Místek
25 : 22
29.11. 12:00
AA068
Baník OKD Karviná - Dukla Praha
21 : 24
26.9. 16:30
AA024
Dukla Praha - HC Zubří
28 : 24
19.9. 18:00
AA014
HC Zubří - Cement Hranice
26 : 30
12.9. 17:00
AA010
HK FCC Město Lovosice - KP Brno
28 : 27
5.9. 16:30
AA002
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
25 : 20
Český pohár mužů
24.2. 18:00
AM081
HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
28 : 23
Český pohár žen
23.3. 18:00
AN035
Sokol Poruba - Baník Most
19 : 27
W.H.I.L.
22.5. 19:30
AW207
Slavia Praha - Baník Most
22 : 26
23.4. 18:00
AW177
HC Zlín - Zora Olomouc
29 : 15
3.4. 17:00
AW157
Slavia Praha - Sokol Poruba
21 : 18
26.3. 18:00
AW150
Baník Most - Iuventa Michalovce
25 : 30
8.11. 09:55
AW066
Sokol Poruba - Slavia Praha
23 : 24
7.11. 17:00
AW069
SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce
25 : 32
Kalendář
Předchozí kola
1.liga starší dorostenky 1-4 - výsledky
video
online
Házená J.Hradec - Zlín
22 : 29
video
online
Písek - Olomouc
30 : 33
video
online
Zlín - Házená J.Hradec
29 : 25
video
online
Olomouc - Písek
33 : 30
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
26
Michala Hauserová
Házená Jindřichův Hradec
19
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
18
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Hurychová
DHK Zora Olomouc
7
Sára Kovářová
Sokol Písek
4
Michala Hauserová
Házená Jindřichův Hradec
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
12
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
8
Veronika Mynářová
HC Zlín
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.