Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
24.4. 16:00
AC111
L.Vršovice - Praha 4
22 : 34
2.4. 16:30
AC097
Košutka - Šťáhlavy
34 : 26
28.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Č.Budějovice
33 : 28
2.liga muži SVČ
30.4. 17:00
AD116
Loko Louny - Ústí n.L.
31 : 27
3.4. 11:00
AD100
Ústí n.L. - Kolín
35 : 25
13.12. 17:00
AD066
HK Lovosice B - Kolín
38 : 19
12.12. 17:00
AD061
Ústí n.L. - Slavia
30 : 26
21.11. 18:00
AD047
Liberec - Ústí n.L.
33 : 23
18.10. 17:00
AD029
Jablonec - TJ Sokol Bělá
32 : 20
3.10. 17:00
AD017
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
33 : 21
19.9. 17:00
AD004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
42 : 29
1.liga starší dorostenci
13.12. 15:00
AG066
HK Lovosice - Zubří
32 : 33
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 14:30
AH116
Loko Louny - Chodov
28 : 23
17.4. 16:00
AH103
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
17 : 20
18.10. 15:00
AH029
ELP Jablonec - TJ Sokol Bělá
30 : 25
19.9. 14:30
AH004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
28 : 33
1.liga mladší dorostenci
13.12. 13:00
AJ066
HK Lovosice - Zubří
24 : 35
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 12:00
AK116
Loko Louny - TJ Sparta Kutná Hora
35 : 30
24.4. 14:00
AK111
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly
27 : 30
17.4. 14:00
AK103
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
33 : 25
28.11. 16:00
AK051
S.Vršovice - Liberec
21 : 34
21.11. 16:00
AK047
Liberec - TJ Sparta Kutná Hora
33 : 29
19.9. 12:00
AK004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
34 : 35
Český pohár žen
11.10. 15:00
AN016
HC CHeLK - SVŠ Plzeň A
23 : 29
12.9. 17:00
AN008
HC CHeLK - Slavoj Tachov
24 : 14
Žákovská liga starších žáků
24.1. 16:00
AO069
HBC Strakonice - Nový Jičín
23 : 17
24.1. 14:00
AO067
HK Lovosice "A" - HBC Strakonice
18 : 20
24.1. 12:00
AO065
HBC Strakonice - Házená Mělník A
29 : 13
24.1. 10:00
AO063
Házená Mělník A - Nový Jičín
22 : 22
24.1. 08:00
AO061
Nový Jičín - HK Lovosice "A"
15 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.