Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.4. 18:00
A29
VŠ Plzeň "B" - Rokycany
25 : 27
24.4. 16:00
A30
Košutka B - Bolevec M.A.T.
20 : 24
18.10. 18:00
A24
Bolevec M.A.T. - Rokycany
28 : 20
28.9. 18:00
A15
Bolevec M.A.T. - Košutka B
27 : 29
27.9. 17:00
A12 - venku
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "B"
19 : 15
20.9. 16:45
A07 - venku
VŠ Plzeň "B" - TJ Loko Plzeň
19 : 29
6.9. 18:00
A02 venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
23 : 18
Extraliga
21.5. 10:30
AA195
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
23.4. 17:00
AA158
Tatran Litovel - Kopřivnice
22 : 21
12.3. 18:00
AA122
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
30 : 27
21.2. 10:30
AA106
Cement Hranice - Tatran Litovel
23 : 19
7.2. 17:00
AA091
Kopřivnice - HC Zubří
26 : 26
20.12. 10:00
AA090
HC Zubří - Dukla Praha
33 : 32
13.12. 10:30
AA081
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 21
9.12. 18:00
AA065
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
30 : 26
28.11. 17:00
AA072
Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
24 : 20
14.11. 10:25
AA056
Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
24 : 21
28.10. 17:00
AA054
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
25 : 20
24.10. 18:00
AA047
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
31 : 30
3.10. 17:00
AA026
KP Brno - Dukla Praha
26 : 28
27.9. 10:30
AA023
Cement Hranice - KP Brno
31 : 29
13.9. 17:00
AA007
Kopřivnice - Tatran Litovel
25 : 35
13.9. 10:30
AA011
Baník OKD Karviná - HC Zubří
30 : 31
1.liga muži
1.5. 15:00
AB116
Starý Plzenec - Chodov
33 : 27
3.4. 14:00
AB097
Talent Plzeň "B" - Jičín "B"
26 : 21
5.3. 17:00
AB081
Dvůr Králové - Starý Plzenec
24 : 21
2 liga muži JZČ
1.5. 17:00
AC116
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
28 : 31
1.liga starší dorostenci
3.4. 10:00
AG097
Talent Škoda JS Plzeň - Jičín
26 : 26
1.liga mladší dorostenci
3.4. 12:00
AJ097
Talent Škoda JS Plzeň - Jičín
29 : 24
Český pohár mužů
25.3. 17:00
AM084
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
26 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.