Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.4. 18:00
A29
VŠ Plzeň "B" - Rokycany
25 : 27
24.4. 16:00
A30
Košutka B - Bolevec M.A.T.
20 : 24
18.10. 18:00
A24
Bolevec M.A.T. - Rokycany
28 : 20
28.9. 18:00
A15
Bolevec M.A.T. - Košutka B
27 : 29
27.9. 17:00
A12 - venku
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "B"
19 : 15
20.9. 16:45
A07 - venku
VŠ Plzeň "B" - TJ Loko Plzeň
19 : 29
6.9. 18:00
A02 venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
23 : 18
Extraliga
21.5. 10:30
AA195
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
23.4. 17:00
AA158
Tatran Litovel - Kopřivnice
22 : 21
12.3. 18:00
AA122
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
30 : 27
21.2. 10:30
AA106
Cement Hranice - Tatran Litovel
23 : 19
7.2. 17:00
AA091
Kopřivnice - HC Zubří
26 : 26
20.12. 10:00
AA090
HC Zubří - Dukla Praha
33 : 32
13.12. 10:30
AA081
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 21
9.12. 18:00
AA065
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
30 : 26
28.11. 17:00
AA072
Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
24 : 20
14.11. 10:25
AA056
Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
24 : 21
28.10. 17:00
AA054
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
25 : 20
24.10. 18:00
AA047
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
31 : 30
3.10. 17:00
AA026
KP Brno - Dukla Praha
26 : 28
27.9. 10:30
AA023
Cement Hranice - KP Brno
31 : 29
13.9. 17:00
AA007
Kopřivnice - Tatran Litovel
25 : 35
13.9. 10:30
AA011
Baník OKD Karviná - HC Zubří
30 : 31
1.liga muži
1.5. 15:00
AB116
Starý Plzenec - Chodov
33 : 27
3.4. 14:00
AB097
Talent Plzeň "B" - Jičín "B"
26 : 21
5.3. 17:00
AB081
Dvůr Králové - Starý Plzenec
24 : 21
2 liga muži JZČ
1.5. 17:00
AC116
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
28 : 31
1.liga starší dorostenci
3.4. 10:00
AG097
Talent Škoda JS Plzeň - Jičín
26 : 26
1.liga mladší dorostenci
3.4. 12:00
AJ097
Talent Škoda JS Plzeň - Jičín
29 : 24
Český pohár mužů
25.3. 17:00
AM084
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
26 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
HC Zlín - Sokol Poruba
14 : 24
video
online
Sokol Poruba - HC Zlín
26 : 20
video
online
Sokol Poruba - HC Zlín
22.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.