Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Marek Bečička
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
28.5. 18:00
AA197
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
18.5. 19:30
AA189
SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
27 : 23
14.5. 17:00
AA165
HC Zlín - Kopřivnice
22 : 25
30.4. 17:00
AA181
HK FCC Město Lovosice - SKP Frýdek-Místek
23 : 18
30.4. 10:30
AA170
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
34 : 21
23.4. 18:00
AA144
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
26 : 29
19.3. 18:00
AA127
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
24 : 22
27.2. 17:00
AA112
Tatran Litovel - Dukla Praha
24 : 26
13.2. 18:00
AA100
HBC Ronal Jičín - Cement Hranice
27 : 24
7.2. 10:30
AA094
Baník OKD Karviná - HBC Ronal Jičín
28 : 17
17.11. 15:30
AA064
M.A.T. Plzeň - HC Zubří
25 : 28
15.11. 17:00
AA055
Kopřivnice - Baník OKD Karviná
29 : 29
14.11. 16:30
AA057
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
22 : 22
29.10. 18:00
AA049
SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
29 : 26
25.10. 10:30
AA045
Cement Hranice - HC Zlín
29 : 24
20.9. 16:00
AA016
SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
27 : 24
6.9. 10:30
AA001
Cement Hranice - Kopřivnice
30 : 26
1.liga muži
12.3. 16:00
AB088
Náchod - Dvůr Králové
25 : 15
21.2. 16:30
AB071
Sokol Nové Veselí - Náchod
41 : 25
6.12. 17:00
AB055
Jičín "B" - Dvůr Králové
18 : 27
2.liga muži SVČ
12.3. 18:00
AD088
Náchod "B" - HK Lovosice B
32 : 35
2.liga muži JM
17.4. 16:30
AE107
SK Kuřim - Házená Tišnov
37 : 27
10.4. 17:00
AE077
Telnice - SK Kuřim
33 : 28
13.3. 10:30
AE086
Hustopeče - Bohunice
19 : 19
6.3. 11:00
AE080
Maloměřice - Telnice
34 : 14
12.12. 10:30
AE066
SK Kuřim - Maloměřice
32 : 26
22.11. 17:00
AE043
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
28 : 22
18.10. 10:30
AE029
Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
27 : 26
1.liga starší dorostenci
21.2. 14:30
AG071
Sokol Nové Veselí - Dukla
27 : 27
6.12. 15:00
AG055
Jičín - HK Lovosice
23 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.