Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Filip Procházka
Mateřský klub
Házená Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
24.4. 16:30
AB111
Sokol Nové Veselí - Sokol Přerov
45 : 21
20.3. 15:00
AB091
Jičín "B" - Sokol Ostrava
30 : 21
12.3. 20:00
AB085
Sokol Nové Veselí - Jičín "B"
40 : 24
6.3. 11:00
AB080
Sokol Přerov - Sokol Ostrava
32 : 38
14.11. 16:00
AB038
Náchod - Sokol Ostrava
35 : 31
25.10. 17:00
AB031
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
20 : 19
11.10. 11:00
AB023
Sokol Přerov - Starý Plzenec
35 : 39
2.liga muži SVČ
14.11. 18:00
AD038
Náchod "B" - Liberec
18 : 36
2.liga muži JM
7.5. 17:00
AE122
Sokol V. Meziříčí - Maloměřice
29 : 29
23.4. 17:00
AE114
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
36 : 26
19.3. 16:30
AE094
SK Kuřim - Napajedla
41 : 28
5.3. 16:30
AE081
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
32 : 26
20.2. 11:00
AE070
Bohunice - Sokol Kostelec na Hané
21 : 20
6.12. 17:00
AE060
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
21.11. 17:00
AE046
Juliánov - Hustopeče
22 : 26
24.10. 17:00
AE031
Ivančice - Bohunice
24 : 17
27.9. 16:30
AE011
SK Kuřim - Telnice
31 : 31
19.9. 11:00
AE001
Maloměřice - Ivančice
31 : 23
1.liga starší dorostenci
24.4. 14:30
AG111
Sokol Nové Veselí - Zubří
28 : 27
20.3. 13:00
AG091
Jičín - Sokol Ostrava
31 : 19
12.3. 16:00
AG085
Sokol Nové Veselí - Jičín
39 : 24
25.10. 15:00
AG031
Jičín - Talent Škoda JS Plzeň
25 : 37
4.10. 13:00
AG018
Handball KP Brno - Sokol Nové Veselí
25 : 35
2.liga starší dorostenci M
7.5. 15:00
AI122
Sokol V. Meziříčí - Žeravice
35 : 32
23.4. 15:00
AI114
Sokol II.Prostějov - Rožnov p.R.
28 : 31
6.12. 15:00
AI060
Sokol II.Prostějov - Sokol Sokolnice
45 : 30
24.10. 15:00
AI031
HK Ivančice - Vsetín
25 : 21
11.10. 13:00
AI023
Žeravice - Rožnov p.R.
27 : 33
1.liga mladší dorostenci
24.4. 12:30
AJ111
Sokol Nové Veselí - Zubří
27 : 41
20.3. 17:00
AJ091
Jičín - HK B Most
38 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.