Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Martin Kosa
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
17.4. 18:00
AA138
HC Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
12.3. 18:00
AA121
Baník OKD Karviná - Kopřivnice
35 : 24
5.3. 18:00
AA117
HC Zubří - Tatran Litovel
31 : 22
21.2. 17:00
AA103
Kopřivnice - KP Brno
25 : 27
5.12. 17:00
AA073
Tatran Litovel - Kopřivnice
29 : 29
1.liga muži
24.4. 16:00
AB112
Olomouc - HBC Strakonice
25 : 31
12.12. 12:00
AB062
Olomouc - Náchod
27 : 31
29.11. 11:00
AB054
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
27 : 19
22.11. 18:30
AB045
Sokol Přerov - Sokol Nové Veselí
36 : 42
2.liga muži SM13
20.2. 10:30
AF094
MHK Karviná - Holešov
36 : 27
10.10. 18:00
AF022
Krmelín - L.Zubří
36 : 29
1.liga starší dorostenci
18.10. 14:00
AG026
Karviná - HBC Strakonice 1921
27 : 25
1.liga mladší dorostenci
18.10. 12:00
AJ026
Karviná - V. Bystřice
31 : 34
2.liga mladší dorostenci M
24.4. 14:00
AL112
TJ STM Olomouc - Sokol Juliánov
44 : 27
12.12. 14:00
AL062
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
35 : 27
29.11. 09:00
AL054
Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
37 : 31
Český pohár mužů
31.10. 11:00
AM057
Rožnov p.R. - SKP Frýdek-Místek
25 : 38
1.liga ženy
8.5. 14:30
AR125
Poruba B - J.Hradec
30 : 19
27.2. 15:00
AR082
Otrokovice - Olomouc B
23 : 27
4.10. 13:30
AR016
Olomouc B - Otrokovice
38 : 28
1.liga starší dorostenky - východ
27.2. 17:00
AUB082
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
22 : 36
4.10. 15:30
AUB016
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
40 : 15
1.liga mladší dorostenky - východ
8.5. 11:00
AVB125
Poruba - Karviná
34 : 25
14.11. 13:00
AVB048
Karviná - Olomouc
27 : 28
4.10. 11:30
AVB016
Olomouc - DHK Pardubice
26 : 22
W.H.I.L.
25.3. 18:00
AW152
Sokol Poruba - ŠKP Bratislava
34 : 12
13.2. 18:00
AW122
Sokol Poruba - Slávia Partizánske
21 : 16
27.1. 18:00
AW099
Zora Olomouc - Bemaco Prešov
24 : 18
28.10. 18:00
AW053
Sokol Poruba - Zora Olomouc
28 : 23
2.liga muži EF-baráž
28.5. 13:00
EF002
V. Bystřice - Bohunice
32 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.