Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Martin Kosa
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
17.4. 18:00
AA138
HC Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
12.3. 18:00
AA121
Baník OKD Karviná - Kopřivnice
35 : 24
5.3. 18:00
AA117
HC Zubří - Tatran Litovel
31 : 22
21.2. 17:00
AA103
Kopřivnice - KP Brno
25 : 27
5.12. 17:00
AA073
Tatran Litovel - Kopřivnice
29 : 29
1.liga muži
24.4. 16:00
AB112
Olomouc - HBC Strakonice
25 : 31
12.12. 12:00
AB062
Olomouc - Náchod
27 : 31
29.11. 11:00
AB054
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
27 : 19
22.11. 18:30
AB045
Sokol Přerov - Sokol Nové Veselí
36 : 42
2.liga muži SM13
20.2. 10:30
AF094
MHK Karviná - Holešov
36 : 27
10.10. 18:00
AF022
Krmelín - L.Zubří
36 : 29
1.liga starší dorostenci
18.10. 14:00
AG026
Karviná - HBC Strakonice 1921
27 : 25
1.liga mladší dorostenci
18.10. 12:00
AJ026
Karviná - V. Bystřice
31 : 34
2.liga mladší dorostenci M
24.4. 14:00
AL112
TJ STM Olomouc - Sokol Juliánov
44 : 27
12.12. 14:00
AL062
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
35 : 27
29.11. 09:00
AL054
Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
37 : 31
Český pohár mužů
31.10. 11:00
AM057
Rožnov p.R. - SKP Frýdek-Místek
25 : 38
1.liga ženy
8.5. 14:30
AR125
Poruba B - J.Hradec
30 : 19
27.2. 15:00
AR082
Otrokovice - Olomouc B
23 : 27
4.10. 13:30
AR016
Olomouc B - Otrokovice
38 : 28
1.liga starší dorostenky - východ
27.2. 17:00
AUB082
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
22 : 36
4.10. 15:30
AUB016
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
40 : 15
1.liga mladší dorostenky - východ
8.5. 11:00
AVB125
Poruba - Karviná
34 : 25
14.11. 13:00
AVB048
Karviná - Olomouc
27 : 28
4.10. 11:30
AVB016
Olomouc - DHK Pardubice
26 : 22
W.H.I.L.
25.3. 18:00
AW152
Sokol Poruba - ŠKP Bratislava
34 : 12
13.2. 18:00
AW122
Sokol Poruba - Slávia Partizánske
21 : 16
27.1. 18:00
AW099
Zora Olomouc - Bemaco Prešov
24 : 18
28.10. 18:00
AW053
Sokol Poruba - Zora Olomouc
28 : 23
2.liga muži EF-baráž
28.5. 13:00
EF002
V. Bystřice - Bohunice
32 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
Baník Most - Slavia Praha
22 : 28
video
online
Slavia Praha - Baník Most
20 : 27
video
online
Slavia Praha - Baník Most
22 : 26
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.