Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
15.5. 17:00
AE131
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
12.5. 19:00
AE118
Juliánov - Házená Tišnov
36 : 40
7.5. 17:00
AE122
Sokol V. Meziříčí - Maloměřice
29 : 29
3.4. 10:30
AE099
Hustopeče - SK Kuřim
37 : 26
19.3. 15:00
AE096
Bohunice - Házená Tišnov
32 : 30
13.3. 17:00
AE085
Házená Tišnov - Ivančice
29 : 22
21.2. 17:00
AE071
Házená Tišnov - Sokol II.Prostějov
36 : 36
13.12. 10:30
AE062
Hustopeče - Sokol II.Prostějov
29 : 26
6.12. 17:00
AE058
Telnice - Házená Tišnov
31 : 30
29.11. 10:30
AE051
Hustopeče - Telnice
29 : 21
28.11. 17:00
AE054
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
24 : 39
18.10. 17:00
AE025
Telnice - Ivančice
24 : 31
28.9. 15:30
AE012
Maloměřice - Juliánov
27 : 34
2.liga muži SM13
6.3. 16:00
AF111
Tatran Litovel B - Šumperk
39 : 28
1.liga starší dorostenci
24.4. 13:00
AG112
Handball KP Brno - HBC Strakonice 1921
29 : 29
2.liga starší dorostenci M
7.5. 15:00
AI122
Sokol V. Meziříčí - Žeravice
35 : 32
12.12. 15:00
AI064
Sokol Telnice - Vsetín
23 : 47
6.12. 15:00
AI058
Sokol Telnice - Litovel
30 : 33
18.10. 15:00
AI025
Sokol Telnice - HK Ivančice
24 : 26
2.liga mladší dorostenci M
15.5. 15:00
AL131
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 30
1.5. 15:00
AL118
Sokol Juliánov - Litovel
26 : 36
19.3. 13:00
AL096
Bohunice - Litovel
28 : 30
5.3. 13:00
AL083
Bohunice - Napajedla
48 : 40
Český pohár mužů
13.9. 16:00
AM049
Ivančice - Hustopeče
34 : 24
Žákovská liga starších žáků
20.2. 15:40
AO139
S.Vršovice - KP Brno A
22 : 9
20.2. 14:00
AO137
Házená Mělník A - S.Vršovice
18 : 27
20.2. 12:20
AO135
S.Vršovice - Jičín
18 : 17
20.2. 09:50
AO132
Dukla I - S.Vršovice
23 : 17
20.2. 09:00
AO131
KP Brno A - Házená Mělník A
20 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
17.4. 13:00
AUB111
HK Hodonín - HC Ostrava
20 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.