Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Jaroslav Paululik
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM13
15.5. 17:00
AF182
Zubří B - SKH Polanka n.O
24 : 27
7.5. 10:30
AF170
MHK Karviná - Zubří B
30 : 29
17.4. 16:30
AF153
SKH Polanka n.O - Tatran Litovel B
27 : 20
9.4. 13:30
AF139
MHK Karviná - L.Zubří
32 : 24
20.3. 16:30
AF123
SKH Polanka n.O - SKP F-M B
25 : 24
13.3. 17:00
AF116
SKP F-M B - MHK Karviná
31 : 29
5.3. 18:00
AF106
Krmelín - V. Bystřice
21 : 38
14.2. 17:00
AF143
L.Zubří - SKH Polanka n.O
22 : 20
17.12. 19:30
AF052
SKH Polanka n.O - L.Zubří
25 : 19
6.12. 17:00
AF079
Zubří B - MHK Karviná
34 : 30
28.11. 10:30
AF077
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
25 : 26
21.11. 16:00
AF069
Rožnov p.R. - Šumperk
26 : 29
19.9. 16:00
AF004
Rožnov p.R. - Vsetín
29 : 24
1.liga starší dorostenci
13.3. 13:00
AG087
Frýdek-Místek - Zlín
33 : 30
10.12. 18:30
AG061
Frýdek-Místek - Jičín
40 : 25
6.12. 15:00
AG056
Zubří - Zlín
39 : 23
2.liga starší dorostenci M
8.5. 15:00
AI125
Kopřivnice - Rožnov p.R.
32 : 28
17.4. 14:30
AI107
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 25
3.4. 15:00
AI099
Kopřivnice - SKH Polanka n.O.
37 : 26
20.3. 14:30
AI094
SKH Polanka n.O. - Sokol Sokolnice
36 : 30
21.11. 14:00
AI048
Rožnov p.R. - Sokol II.Prostějov
40 : 24
4.11. 17:30
AI033
SKH Polanka n.O. - Kopřivnice
26 : 32
19.9. 14:00
AI004
Rožnov p.R. - Vsetín
41 : 23
1.liga mladší dorostenci
8.5. 13:00
AJ125
Kopřivnice - Karviná
33 : 33
13.3. 15:00
AJ087
Frýdek-Místek - Zlín
40 : 30
10.12. 16:30
AJ061
Frýdek-Místek - Jičín
28 : 30
6.12. 13:00
AJ056
Zubří - Zlín
42 : 26
2.liga mladší dorostenci M
17.4. 12:45
AL107
SKH Polanka n.O. - Litovel
26 : 29
20.3. 12:45
AL094
SKH Polanka n.O. - Napajedla
36 : 30
21.11. 12:00
AL048
Rožnov p.R. - TJ Sokol Centrum Haná
27 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.