Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Adam Ördögh
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
15.5. 17:00
AB130
Sokol Ostrava - Talent Plzeň "B"
26 : 33
13.3. 13:00
AB090
Sokol Ostrava - HBC Strakonice
29 : 29
13.12. 11:00
AB065
Bystřice p.H. - HBC Strakonice
25 : 28
22.11. 17:00
AB047
Sokol Ostrava - Chodov
28 : 31
18.10. 16:00
AB029
Olomouc - Bystřice p.H.
28 : 25
2.liga muži SM13
28.11. 17:00
AF071
SKP F-M B - Krmelín
42 : 30
23.10. 20:00
AF037
L.Zubří - Vsetín
26 : 26
11.10. 17:00
AF027
Zubří B - Rožnov p.R.
32 : 30
1.liga starší dorostenci
15.5. 15:00
AG130
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
13.3. 15:00
AG090
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
30 : 32
28.11. 13:00
AG050
Frýdek-Místek - Karviná
24 : 24
22.11. 15:00
AG047
Sokol Ostrava - Frýdek-Místek
34 : 30
11.10. 15:00
AG023
Zubří - Karviná
23 : 26
19.9. 17:00
AG004
Karviná - Talent Škoda JS Plzeň
20 : 29
2.liga starší dorostenci M
8.5. 15:00
AI125
Kopřivnice - Rožnov p.R.
32 : 28
1.liga mladší dorostenci
8.5. 13:00
AJ125
Kopřivnice - Karviná
33 : 33
28.11. 15:00
AJ050
Frýdek-Místek - Karviná
30 : 30
11.10. 13:00
AJ023
Zubří - Karviná
31 : 21
19.9. 15:00
AJ004
Karviná - Talent Škoda JS Plzeň
33 : 26
2.liga mladší dorostenci M
15.5. 13:00
AL130
Sokol Ostrava - Bohunice
34 : 33
13.3. 17:00
AL090
Sokol Ostrava - Sokol Juliánov
38 : 31
13.12. 09:00
AL065
Bystřice p.H. - Sokol Juliánov
25 : 35
22.11. 13:00
AL047
Sokol Ostrava - Napajedla
31 : 31
18.10. 14:00
AL029
TJ STM Olomouc - Bystřice p.H.
27 : 22
Český pohár mužů
1.11. 17:30
AM062
V. Bystřice - Kopřivnice
25 : 29
1.liga ženy
2.4. 15:00
AR099
Poruba B - H.Brod
24 : 20
21.2. 13:00
AR073
Poruba B - SVŠ Plzeň A
33 : 31
6.12. 11:30
AR057
Zlín B - Kunovice
22 : 25
28.10. 12:00
AR032
Otrokovice - Kobylisy
21 : 30
4.10. 14:00
AR013
Zlín B - SVŠ Plzeň A
32 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.