Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Tomáš Suchánek
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.5. 17:00
AA169
KP Brno - Tatran Litovel
27 : 32
14.2. 16:00
AA098
HC Zlín - HK FCC Město Lovosice
26 : 29
1.liga muži
9.4. 13:00
AB104
Sokol Ostrava - Náchod
35 : 29
6.12. 17:00
AB058
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 22
4.10. 17:00
AB014
Sokol Ostrava - Sokol Přerov
49 : 24
2.liga muži SM13
30.4. 18:15
AF168
SKH Polanka n.O - MHK Karviná
18 : 32
17.4. 12:00
AF149
Rožnov p.R. - SKP F-M B
43 : 20
27.2. 16:00
AF102
Vsetín - Hranice B
30 : 22
29.11. 18:00
AF076
Zubří B - Vsetín
36 : 30
29.11. 16:00
AF074
L.Zubří - Holešov
48 : 30
15.11. 17:00
AF048
L.Zubří - MHK Karviná
33 : 35
14.11. 17:00
AF045
SKP F-M B - V. Bystřice
27 : 27
10.10. 10:30
AF025
MHK Karviná - SKP F-M B
29 : 28
27.9. 16:30
AF013
SKH Polanka n.O - Holešov
43 : 20
1.liga starší dorostenci
20.4. 18:00
AG104
Sokol Ostrava - Dukla
18 : 29
6.12. 15:00
AG058
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
26 : 24
4.10. 15:00
AG014
Sokol Ostrava - Zubří
23 : 31
2.liga starší dorostenci M
30.4. 16:15
AI120
SKH Polanka n.O. - Sokol V. Meziříčí
29 : 36
27.2. 14:00
AI075
Vsetín - Sokol II.Prostějov
33 : 22
27.9. 14:30
AI011
SKH Polanka n.O. - Sokol Telnice
38 : 25
1.liga mladší dorostenci
14.11. 13:00
AJ039
Frýdek-Místek - V. Bystřice
34 : 35
2.liga mladší dorostenci M
30.4. 14:30
AL120
SKH Polanka n.O. - Bystřice p.H.
37 : 23
9.4. 15:00
AL104
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 39
6.12. 13:00
AL058
Sokol Ostrava - Litovel
29 : 35
4.10. 13:00
AL014
Sokol Ostrava - Žeravice
30 : 34
27.9. 12:45
AL011
SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
51 : 23
Český pohár mužů
17.11. 17:00
AM073
Tatran Litovel - Cement Hranice
24 : 33
1.liga ženy
15.5. 11:30
AR128
Olomouc B - Poruba B
33 : 30
7.5. 15:00
AR122
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 24
2.4. 13:00
AR097
Kunovice - SVŠ Plzeň A
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.