Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Tomáš Suchánek
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
12.3. 12:00
AR092
Zlín B - J.Hradec
33 : 24
6.3. 11:30
AR088
Olomouc B - H.Brod
31 : 28
21.2. 11:30
AR075
Olomouc B - Kunovice
40 : 21
13.12. 15:00
AR062
Poruba B - Olomouc B
32 : 33
22.11. 16:00
AR054
Otrokovice - H.Brod
19 : 28
28.10. 15:30
AR035
Zlín B - Olomouc B
34 : 26
18.10. 13:00
AR020
Kunovice - Poruba B
25 : 25
2.liga ženy V
20.9. 15:00
AT004
Karviná - SK Velká Bystřice
19 : 21
1.liga starší dorostenky - východ
15.5. 15:30
AUB128
Olomouc - Poruba
27 : 20
7.5. 17:00
AUB122
TJ Jiskra Otrokovice - HC Ostrava
19 : 15
6.3. 15:30
AUB088
Olomouc - H.Brod
37 : 22
13.12. 11:00
AUB062
Poruba - Olomouc
28 : 32
22.11. 18:00
AUB054
TJ Jiskra Otrokovice - H.Brod
13 : 24
28.10. 13:30
AUB035
Zlín - Olomouc
27 : 23
1.liga mladší dorostenky - východ
15.5. 13:30
AVB128
Olomouc - Poruba
18 : 21
12.3. 10:00
AVB092
Zlín - Karviná
37 : 18
6.3. 13:30
AVB088
Olomouc - H.Brod
25 : 19
21.2. 13:30
AVB075
Olomouc - Velká Bystřice
13 : 17
13.12. 13:00
AVB062
Poruba - Olomouc
22 : 19
28.10. 11:30
AVB035
Zlín - Olomouc
34 : 17
20.9. 13:00
AVB004
Karviná - Velká Bystřice
18 : 26
W.H.I.L.
23.4. 18:00
AW182
Sokol Poruba - HC Plzeň
34 : 16
31.10. 17:30
AW060
Zora Olomouc - Sokol Písek
30 : 20
12.9. 18:00
AW014
Sokol Poruba - Sokol Písek
39 : 20
MSL Muži
28.5. 15:30
NA056
Třinec - Klimkovice
34 : 19
6.9. 10:00
NA003
Trnávka - Paskov
32 : 26
MSL Starší žáci sk. A
24.10. 10:20
NB022
F.-Místek A - Nový Jičín
29 : 28
MSL Mladší žáci sk. A
24.10. 09:00
NC022
F.-Místek A - Nový Jičín
39 : 17
MSL Mladší žáci sk. B
19.9. 13:00
NE015
Karviná B - Paskov
27 : 20
MSL Starší žačky
23.4. 10:20
NJ051
Poruba - Karviná
24 : 24
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.