Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.5. 18:00
AA188
HBC Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
32 : 26
17.4. 17:00
AA155
KP Brno - HC Zlín
26 : 19
27.2. 16:00
AA109
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
37 : 27
7.2. 10:30
AA096
M.A.T. Plzeň - HC Zlín
39 : 22
21.11. 20:00
AA061
HBC Ronal Jičín - Kopřivnice
28 : 17
14.11. 17:00
AA059
KP Brno - Tatran Litovel
24 : 24
10.10. 17:00
AA032
HK FCC Město Lovosice - HC Zlín
25 : 23
1.liga muži
15.11. 17:00
AB039
Chodov - HBC Strakonice
31 : 27
18.10. 17:00
AB028
Chodov - Dvůr Králové
25 : 19
3.10. 16:00
AB016
Náchod - Bystřice p.H.
29 : 28
27.9. 17:00
AB009
Talent Plzeň "B" - Náchod
38 : 29
26.9. 17:00
AB011
Dvůr Králové - Sokol Ostrava
22 : 19
2.liga muži SVČ
16.4. 15:00
AD105
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
32 : 23
3.10. 18:00
AD016
Náchod "B" - TJ Sokol Bělá
27 : 19
1.liga starší dorostenci
27.9. 13:00
AG009
Talent Škoda JS Plzeň - Dukla
22 : 34
2.liga starší dorostenci Č
13.12. 15:00
AH066
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 26
15.11. 15:00
AH039
Chodov - Třeboň
41 : 24
18.10. 15:00
AH028
Chodov - 1.HK Dvůr Králové
26 : 34
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 13:00
AK120
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá p.B.
26 : 33
Český pohár mužů
9.12. 18:30
AM069
S.Vršovice - M.A.T. Plzeň
31 : 36
30.10. 18:30
AM053
Slavia - M.A.T. Plzeň
16 : 43
W.H.I.L.
21.5. 13:30
AW215
HC Plzeň - Sokol Písek
17 : 23
7.5. 17:30
AW190
Zora Olomouc - Sokol Písek
28 : 22
9.4. 18:00
AW165
Baník Most - ŠKP Bratislava
39 : 17
13.2. 15:00
AW121
Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
22 : 28
30.1. 17:30
AW108
HC Plzeň - SHK Veselí n.M.
20 : 29
17.11. 13:00
AW052
HC Plzeň - ŠKP Bratislava
22 : 13
25.10. 17:00
AW045
HC Zlín - Sokol Písek
39 : 22
17.10. 15:00
AW041
Sokol Písek - Slávia Partizánske
18 : 27
2.10. 18:00
AW034
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
22 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - DHK Pardubice
38 : 23
video
online
Bohunice - Velká Bystřice
24 : 15
video
online
Zábřeh - H.Brod
32 : 41
video
online
Veselí n.M. - HK Ivančice
25 : 27
video
online
Olomouc - Poruba
18 : 21
video
online
Karviná - SKH Velká n.V.
28 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
22
21
1
0
748 : 447
43
2
Zlín
22
20
1
1
707 : 402
41
3
Veselí n.M.
22
17
0
5
588 : 475
34
4
H.Brod
22
11
3
8
585 : 601
25
5
Poruba
22
11
0
11
530 : 556
22
6
Olomouc
22
10
0
12
473 : 507
20
7
Bohunice
22
8
3
11
442 : 476
19
8
SKH Velká n.V.
22
8
1
13
487 : 510
17
9
Karviná
22
5
2
15
498 : 642
12
10
Velká Bystřice
22
5
1
16
445 : 609
11
11
DHK Pardubice
22
5
0
17
470 : 594
10
12
Zábřeh
22
5
0
17
532 : 686
10
Tabulka střelců
Veronika Studená
Jiskra Havlíčkův Brod
190
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
155
Valerie Smetková
SKH Velká n.V.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Studená
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Valerie Smetková
SKH Velká n.V.
41
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Markéta Bartoníčková
DHK Pardubice
30
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
28
Johana Gazdíková
DHK Zora Olomouc
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.