Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.5. 18:00
AA188
HBC Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
32 : 26
17.4. 17:00
AA155
KP Brno - HC Zlín
26 : 19
27.2. 16:00
AA109
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
37 : 27
7.2. 10:30
AA096
M.A.T. Plzeň - HC Zlín
39 : 22
21.11. 20:00
AA061
HBC Ronal Jičín - Kopřivnice
28 : 17
14.11. 17:00
AA059
KP Brno - Tatran Litovel
24 : 24
10.10. 17:00
AA032
HK FCC Město Lovosice - HC Zlín
25 : 23
1.liga muži
15.11. 17:00
AB039
Chodov - HBC Strakonice
31 : 27
18.10. 17:00
AB028
Chodov - Dvůr Králové
25 : 19
3.10. 16:00
AB016
Náchod - Bystřice p.H.
29 : 28
27.9. 17:00
AB009
Talent Plzeň "B" - Náchod
38 : 29
26.9. 17:00
AB011
Dvůr Králové - Sokol Ostrava
22 : 19
2.liga muži SVČ
16.4. 15:00
AD105
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
32 : 23
3.10. 18:00
AD016
Náchod "B" - TJ Sokol Bělá
27 : 19
1.liga starší dorostenci
27.9. 13:00
AG009
Talent Škoda JS Plzeň - Dukla
22 : 34
2.liga starší dorostenci Č
13.12. 15:00
AH066
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 26
15.11. 15:00
AH039
Chodov - Třeboň
41 : 24
18.10. 15:00
AH028
Chodov - 1.HK Dvůr Králové
26 : 34
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 13:00
AK120
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá p.B.
26 : 33
Český pohár mužů
9.12. 18:30
AM069
S.Vršovice - M.A.T. Plzeň
31 : 36
30.10. 18:30
AM053
Slavia - M.A.T. Plzeň
16 : 43
W.H.I.L.
21.5. 13:30
AW215
HC Plzeň - Sokol Písek
17 : 23
7.5. 17:30
AW190
Zora Olomouc - Sokol Písek
28 : 22
9.4. 18:00
AW165
Baník Most - ŠKP Bratislava
39 : 17
13.2. 15:00
AW121
Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
22 : 28
30.1. 17:30
AW108
HC Plzeň - SHK Veselí n.M.
20 : 29
17.11. 13:00
AW052
HC Plzeň - ŠKP Bratislava
22 : 13
25.10. 17:00
AW045
HC Zlín - Sokol Písek
39 : 22
17.10. 15:00
AW041
Sokol Písek - Slávia Partizánske
18 : 27
2.10. 18:00
AW034
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
22 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Loko Cheb
nezadáno
video
online
Písek - Háje
15 : 21
video
online
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
35 : 20
video
online
Slavoj Žirovnice - Slavia
17 : 29
video
online
DHK Baník Most - DHC Plzeň
30 : 30
video
online
J.Hradec - Kobylisy
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň
20
18
1
1
564 : 419
37
2
Háje
20
13
1
6
514 : 440
27
3
J.Hradec
20
13
1
6
537 : 519
27
4
Slavia
20
12
1
7
490 : 432
25
5
S.Vršovice
20
12
1
7
499 : 460
25
6
DHK Baník Most
20
11
2
7
539 : 469
24
7
HK Spartak Ústí n.L.
20
10
1
9
536 : 515
21
8
Slavoj Žirovnice
20
6
0
14
403 : 446
12
9
Písek
20
6
0
14
482 : 584
12
10
Kobylisy
20
4
0
16
483 : 543
8
11
HC Plzeň
20
1
0
19
336 : 556
2
12
Loko Cheb
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
153
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
149
Adéla Velková
Sokol Písek
138
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
43
Petra Ferencová
HC Háje
36
Michaela Raková
Sokol II Kobylisy
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
36
Valerie Krunclová
Sokol Vršovice
34
Lucie Čepelová
Sokol II Kobylisy
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.