Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.5. 18:00
AA188
HBC Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
32 : 26
17.4. 17:00
AA155
KP Brno - HC Zlín
26 : 19
27.2. 16:00
AA109
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
37 : 27
7.2. 10:30
AA096
M.A.T. Plzeň - HC Zlín
39 : 22
21.11. 20:00
AA061
HBC Ronal Jičín - Kopřivnice
28 : 17
14.11. 17:00
AA059
KP Brno - Tatran Litovel
24 : 24
10.10. 17:00
AA032
HK FCC Město Lovosice - HC Zlín
25 : 23
1.liga muži
15.11. 17:00
AB039
Chodov - HBC Strakonice
31 : 27
18.10. 17:00
AB028
Chodov - Dvůr Králové
25 : 19
3.10. 16:00
AB016
Náchod - Bystřice p.H.
29 : 28
27.9. 17:00
AB009
Talent Plzeň "B" - Náchod
38 : 29
26.9. 17:00
AB011
Dvůr Králové - Sokol Ostrava
22 : 19
2.liga muži SVČ
16.4. 15:00
AD105
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
32 : 23
3.10. 18:00
AD016
Náchod "B" - TJ Sokol Bělá
27 : 19
1.liga starší dorostenci
27.9. 13:00
AG009
Talent Škoda JS Plzeň - Dukla
22 : 34
2.liga starší dorostenci Č
13.12. 15:00
AH066
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 26
15.11. 15:00
AH039
Chodov - Třeboň
41 : 24
18.10. 15:00
AH028
Chodov - 1.HK Dvůr Králové
26 : 34
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 13:00
AK120
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá p.B.
26 : 33
Český pohár mužů
9.12. 18:30
AM069
S.Vršovice - M.A.T. Plzeň
31 : 36
30.10. 18:30
AM053
Slavia - M.A.T. Plzeň
16 : 43
W.H.I.L.
21.5. 13:30
AW215
HC Plzeň - Sokol Písek
17 : 23
7.5. 17:30
AW190
Zora Olomouc - Sokol Písek
28 : 22
9.4. 18:00
AW165
Baník Most - ŠKP Bratislava
39 : 17
13.2. 15:00
AW121
Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
22 : 28
30.1. 17:30
AW108
HC Plzeň - SHK Veselí n.M.
20 : 29
17.11. 13:00
AW052
HC Plzeň - ŠKP Bratislava
22 : 13
25.10. 17:00
AW045
HC Zlín - Sokol Písek
39 : 22
17.10. 15:00
AW041
Sokol Písek - Slávia Partizánske
18 : 27
2.10. 18:00
AW034
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
22 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
30 : 25
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
23 : 26
video
online
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
22 : 31
video
online
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
23 : 32
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
25.5. 17:30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.