Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Kristýna Kummerová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
2.4. 17:00
AE101
Sokol II.Prostějov - Juliánov
32 : 35
18.10. 10:30
AE026
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
28 : 24
4.10. 11:00
AE017
Napajedla - Bohunice
20 : 22
19.9. 17:00
AE005
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
37 : 34
2.liga muži SM13
20.3. 16:00
AF126
Tatran Litovel B - L.Zubří
39 : 28
14.2. 13:00
AF147
Hranice B - Rožnov p.R.
32 : 30
25.10. 15:00
AF042
Holešov - Rožnov p.R.
34 : 34
11.10. 10:30
AF024
Šumperk - Vsetín
28 : 23
1.liga starší dorostenci
23.4. 13:00
AG109
Zlín - Jičín
24 : 33
2.liga starší dorostenci M
2.4. 15:00
AI101
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
33 : 34
6.3. 13:30
AI080
Žeravice - Sokol Telnice
36 : 34
6.12. 11:00
AI056
Žeravice - Sokol V. Meziříčí
45 : 27
15.11. 14:00
AI039
Sokol Sokolnice - V. Bystřice
33 : 40
19.9. 15:00
AI005
Sokol II.Prostějov - Litovel
24 : 29
1.liga mladší dorostenci
23.4. 11:00
AJ109
Zlín - Jičín
28 : 34
2.liga mladší dorostenci M
6.3. 15:30
AL080
Žeravice - Sokol Ostrava
35 : 24
6.12. 09:00
AL056
Žeravice - Bystřice p.H.
34 : 32
4.10. 13:00
AL017
Napajedla - Bohunice
38 : 33
19.9. 13:00
AL005
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
31 : 26
Český pohár mužů
11.9. 18:00
AM047
Šumperk - Sokol Ostrava
24 : 29
29.8. 16:00
AM026
Žeravice - Ivančice
15 : 30
Žákovská liga starších žaček
16.4. 15:20
AP209
Žeravice - DHK Zora Olomouc B
20 : 16
5.12. 15:45
AP038
DHK Zora Olomouc - Havl. Brod A
15 : 15
5.12. 14:45
AP037
DHK Zora Olomouc B - Poruba
6 : 18
5.12. 13:45
AP036
Slavia - DHK Zora Olomouc
19 : 13
5.12. 12:45
AP035
Poruba - Havl. Brod A
21 : 29
5.12. 09:45
AP032
DHK Zora Olomouc - Poruba
18 : 21
5.12. 08:45
AP031
Slavia - DHK Zora Olomouc B
19 : 6
2.liga ženy V
30.4. 17:00
AT117
Bohunice - L.Zubří
31 : 10
1.liga starší dorostenky - východ
30.4. 15:00
AUB117
Tatran Bohunice - Poruba
26 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.