Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Jindřich Berger
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.5. 19:00
AE118
Juliánov - Házená Tišnov
36 : 40
3.4. 10:30
AE099
Hustopeče - SK Kuřim
37 : 26
13.3. 17:00
AE085
Házená Tišnov - Ivančice
29 : 22
21.2. 17:00
AE071
Házená Tišnov - Sokol II.Prostějov
36 : 36
13.12. 10:30
AE062
Hustopeče - Sokol II.Prostějov
29 : 26
28.11. 17:00
AE054
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
24 : 39
15.11. 10:30
AE040
Hustopeče - Maloměřice
29 : 21
18.10. 17:00
AE025
Telnice - Ivančice
24 : 31
11.10. 17:00
AE024
Juliánov - Telnice
38 : 31
2.liga muži SM13
12.2. 18:00
AF145
Šumperk - V. Bystřice
17 : 30
1.liga starší dorostenci
24.4. 13:00
AG112
Handball KP Brno - HBC Strakonice 1921
29 : 29
2.liga starší dorostenci Č
7.11. 15:00
AH041
Sokol Nové Veselí B - 1.HK Dvůr Králové
18 : 31
2.liga starší dorostenci M
28.4. 18:30
AI117
Sokol Telnice - Kopřivnice
30 : 35
13.2. 17:00
AI067
HK Ivančice - Žeravice
32 : 25
18.10. 15:00
AI025
Sokol Telnice - HK Ivančice
24 : 26
2.liga mladší dorostenci M
1.5. 15:00
AL118
Sokol Juliánov - Litovel
26 : 36
13.2. 15:00
AL067
HK Ivančice - Žeravice
45 : 26
11.10. 15:00
AL024
Sokol Juliánov - Sokol Ostrava
37 : 33
Český pohár mužů
13.9. 16:00
AM049
Ivančice - Hustopeče
34 : 24
Žákovská liga starších žáků
20.2. 14:00
AO137
Házená Mělník A - S.Vršovice
18 : 27
20.2. 12:20
AO135
S.Vršovice - Jičín
18 : 17
20.2. 09:50
AO132
Dukla I - S.Vršovice
23 : 17
20.2. 09:00
AO131
KP Brno A - Házená Mělník A
20 : 19
2.liga ženy V
8.5. 16:00
AT124
HK Hodonín - Bohunice
26 : 14
28.2. 13:00
AT084
HK Hodonín - L.Zubří
49 : 29
13.12. 15:00
AT063
HK Hodonín - Karviná
34 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
8.5. 14:00
AUB124
HK Hodonín - Tatran Bohunice
22 : 19
28.2. 15:00
AUB084
HK Hodonín - Poruba
23 : 24
Jihomoravská liga mužů
7.11. 17:00
LA036
Třešť - SK Kuřim B
36 : 24
25.10. 10:30
LA030
Nové Bránice - D. Cerekev
25 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.