Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Lukáš Lehký
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.4. 16:00
AC098
L.Vršovice - Libčice n. Vlt.
23 : 31
2.liga muži SVČ
14.5. 17:00
AD130
Liberec - 1.HC Pardubice
44 : 30
7.5. 13:00
AD126
Ústí n.L. - Náchod "B"
31 : 26
12.3. 18:00
AD087
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
39 : 30
6.3. 17:00
AD079
Slavia - Ml. Boleslav
18 : 23
27.2. 17:00
AD074
Ústí n.L. - Sokol Kobylisy
31 : 27
5.12. 16:00
AD057
Ml. Boleslav - 1.HC Pardubice
29 : 26
25.10. 15:00
AD031
Slavia - 1.HC Pardubice
35 : 27
17.10. 17:00
AD028
Ústí n.L. - HK Lovosice B
20 : 33
26.9. 12:30
AD008
Sokol Kobylisy - Ústí n.L.
23 : 22
19.9. 13:00
AD002
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
28 : 23
2.liga starší dorostenci Č
8.5. 15:00
AH121
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Šťáhlavy
23 : 28
23.4. 13:00
AH114
Náchod - Loko Louny
28 : 31
13.12. 10:30
AH065
TJ Sokol Bělá - Třeboň
25 : 30
2.liga mladší dorostenci Č
14.5. 15:00
AK130
Liberec - 1.HC Pardubice
31 : 29
23.4. 11:00
AK114
Náchod - Loko Louny
31 : 33
3.4. 14:00
AK098
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
25 : 26
Český pohár žen
12.9. 16:00
AN007
Turnov - TJ Sokol Bělá
20 : 26
Žákovská liga starších žáků
19.3. 16:15
AO190
Dukla Praha II - Liberec
28 : 19
19.3. 14:25
AO188
Napajedla - Dukla Praha II
13 : 27
19.3. 12:35
AO186
Dukla I - Napajedla
22 : 15
19.3. 10:45
AO184
Liberec - Napajedla
27 : 17
19.3. 08:55
AO182
Napajedla - HBC Strakonice
20 : 26
24.1. 16:30
AO080
Liberec - D.Králové
22 : 18
24.1. 14:50
AO078
TJ STM Olomouc - Liberec
21 : 28
24.1. 14:00
AO077
D.Králové - KP Brno A
18 : 14
24.1. 11:30
AO074
D.Králové - TJ STM Olomouc
20 : 23
24.1. 10:40
AO073
Liberec - Zubří A
24 : 25
2.liga ženy Z
30.4. 16:00
AS119
Turnov - Astra
17 : 22
16.4. 18:00
AS112
S.Vršovice B - HBC Strakonice
22 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.