Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 16:00
AA183
SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
26 : 24
16.4. 17:00
AA153
KP Brno - HC Zlín
26 : 18
1.liga muži
30.4. 17:00
AB120
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
22 : 24
2.4. 16:00
AB101
Náchod - HBC Strakonice
28 : 28
6.3. 16:30
AB084
Sokol Nové Veselí - Olomouc
34 : 28
28.2. 17:00
AB077
Sokol Ostrava - Dvůr Králové
30 : 21
5.12. 15:00
AB060
Náchod - Chodov
30 : 36
22.11. 17:00
AB043
Jičín "B" - Bystřice p.H.
36 : 31
24.10. 17:00
AB036
Sokol Ostrava - Starý Plzenec
29 : 33
11.10. 11:00
AB021
Bystřice p.H. - Chodov
29 : 28
19.9. 16:00
AB005
Náchod - Sokol Nové Veselí
24 : 24
2.liga muži SVČ
2.4. 18:00
AD101
Náchod "B" - Ml. Boleslav
27 : 29
5.12. 17:00
AD060
Náchod "B" - Ústí n.L.
22 : 29
19.9. 18:00
AD005
Náchod "B" - Sokol Kobylisy
33 : 23
2.liga muži JM
7.5. 16:30
AE121
SK Kuřim - Ivančice
19 : 32
20.3. 17:00
AE092
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
29 : 27
19.3. 17:00
AE095
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
23 : 20
27.2. 17:00
AE075
Sokol II.Prostějov - Bohunice
25 : 27
6.12. 17:00
AE055
Ivančice - SK Kuřim
37 : 27
28.11. 17:00
AE049
Sokol II.Prostějov - Ivančice
20 : 30
15.11. 17:00
AE041
Házená Tišnov - SK Kuřim
40 : 37
2.liga muži SM13
14.5. 17:30
AF181
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
1.5. 10:30
AF165
Holešov - L.Zubří
31 : 25
24.4. 10:30
AF160
Šumperk - Rožnov p.R.
34 : 28
23.4. 17:00
AF158
L.Zubří - V. Bystřice
27 : 30
19.12. 17:30
AF054
V. Bystřice - Šumperk
29 : 24
18.10. 17:30
AF029
Holešov - Krmelín
31 : 30
18.10. 13:00
AF031
Hranice B - Zubří B
32 : 18
4.10. 13:00
AF018
Hranice B - MHK Karviná
20 : 23
1.liga starší dorostenci
6.3. 14:30
AG084
Sokol Nové Veselí - Handball KP Brno
40 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
30 : 25
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
23 : 26
video
online
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
22 : 31
video
online
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
23 : 32
video
online
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
25.5. 17:30
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.