Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky 1-4
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 16:00
AA183
SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
26 : 24
16.4. 17:00
AA153
KP Brno - HC Zlín
26 : 18
1.liga muži
30.4. 17:00
AB120
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
22 : 24
2.4. 16:00
AB101
Náchod - HBC Strakonice
28 : 28
6.3. 16:30
AB084
Sokol Nové Veselí - Olomouc
34 : 28
28.2. 17:00
AB077
Sokol Ostrava - Dvůr Králové
30 : 21
5.12. 15:00
AB060
Náchod - Chodov
30 : 36
22.11. 17:00
AB043
Jičín "B" - Bystřice p.H.
36 : 31
24.10. 17:00
AB036
Sokol Ostrava - Starý Plzenec
29 : 33
11.10. 11:00
AB021
Bystřice p.H. - Chodov
29 : 28
19.9. 16:00
AB005
Náchod - Sokol Nové Veselí
24 : 24
2.liga muži SVČ
2.4. 18:00
AD101
Náchod "B" - Ml. Boleslav
27 : 29
5.12. 17:00
AD060
Náchod "B" - Ústí n.L.
22 : 29
19.9. 18:00
AD005
Náchod "B" - Sokol Kobylisy
33 : 23
2.liga muži JM
7.5. 16:30
AE121
SK Kuřim - Ivančice
19 : 32
20.3. 17:00
AE092
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
29 : 27
19.3. 17:00
AE095
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
23 : 20
27.2. 17:00
AE075
Sokol II.Prostějov - Bohunice
25 : 27
6.12. 17:00
AE055
Ivančice - SK Kuřim
37 : 27
28.11. 17:00
AE049
Sokol II.Prostějov - Ivančice
20 : 30
15.11. 17:00
AE041
Házená Tišnov - SK Kuřim
40 : 37
2.liga muži SM13
14.5. 17:30
AF181
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
1.5. 10:30
AF165
Holešov - L.Zubří
31 : 25
24.4. 10:30
AF160
Šumperk - Rožnov p.R.
34 : 28
23.4. 17:00
AF158
L.Zubří - V. Bystřice
27 : 30
19.12. 17:30
AF054
V. Bystřice - Šumperk
29 : 24
18.10. 17:30
AF029
Holešov - Krmelín
31 : 30
18.10. 13:00
AF031
Hranice B - Zubří B
32 : 18
4.10. 13:00
AF018
Hranice B - MHK Karviná
20 : 23
1.liga starší dorostenci
6.3. 14:30
AG084
Sokol Nové Veselí - Handball KP Brno
40 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky 1-4 - výsledky
video
online
HK Ivančice - DHC Plzeň
19 : 23
video
online
Háje - Zlín
23 : 35
video
online
Zlín - Háje
37 : 23
video
online
DHC Plzeň - HK Ivančice
24 : 22
Tabulka střelců
Bára Krejčíková
HK Ivančice
17
Nikola Švihnosová
HC Háje
14
Karolína Ševčíková
HC Zlín
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Bára Krejčíková
HK Ivančice
8
Nikola Švihnosová
HC Háje
4
Petra Ferencová
HC Háje
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
10
Denisa Franzová
DHC Plzeň
6
Barbora Olšová
HK Ivančice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.