Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 16:00
AA183
SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
26 : 24
16.4. 17:00
AA153
KP Brno - HC Zlín
26 : 18
1.liga muži
30.4. 17:00
AB120
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
22 : 24
2.4. 16:00
AB101
Náchod - HBC Strakonice
28 : 28
6.3. 16:30
AB084
Sokol Nové Veselí - Olomouc
34 : 28
28.2. 17:00
AB077
Sokol Ostrava - Dvůr Králové
30 : 21
5.12. 15:00
AB060
Náchod - Chodov
30 : 36
22.11. 17:00
AB043
Jičín "B" - Bystřice p.H.
36 : 31
24.10. 17:00
AB036
Sokol Ostrava - Starý Plzenec
29 : 33
11.10. 11:00
AB021
Bystřice p.H. - Chodov
29 : 28
19.9. 16:00
AB005
Náchod - Sokol Nové Veselí
24 : 24
2.liga muži SVČ
2.4. 18:00
AD101
Náchod "B" - Ml. Boleslav
27 : 29
5.12. 17:00
AD060
Náchod "B" - Ústí n.L.
22 : 29
19.9. 18:00
AD005
Náchod "B" - Sokol Kobylisy
33 : 23
2.liga muži JM
7.5. 16:30
AE121
SK Kuřim - Ivančice
19 : 32
20.3. 17:00
AE092
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
29 : 27
19.3. 17:00
AE095
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
23 : 20
27.2. 17:00
AE075
Sokol II.Prostějov - Bohunice
25 : 27
6.12. 17:00
AE055
Ivančice - SK Kuřim
37 : 27
28.11. 17:00
AE049
Sokol II.Prostějov - Ivančice
20 : 30
15.11. 17:00
AE041
Házená Tišnov - SK Kuřim
40 : 37
2.liga muži SM13
14.5. 17:30
AF181
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
1.5. 10:30
AF165
Holešov - L.Zubří
31 : 25
24.4. 10:30
AF160
Šumperk - Rožnov p.R.
34 : 28
23.4. 17:00
AF158
L.Zubří - V. Bystřice
27 : 30
19.12. 17:30
AF054
V. Bystřice - Šumperk
29 : 24
18.10. 17:30
AF029
Holešov - Krmelín
31 : 30
18.10. 13:00
AF031
Hranice B - Zubří B
32 : 18
4.10. 13:00
AF018
Hranice B - MHK Karviná
20 : 23
1.liga starší dorostenci
6.3. 14:30
AG084
Sokol Nové Veselí - Handball KP Brno
40 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále - výsledky
video
online
Slavia Praha - Sokol Poruba
19 : 23
video
online
HC Zlín - Baník Most
19 : 36
Tabulka střelců
Michaela Kaczmarczyková
SK Velká Bystřice
32
Annamaria Birkušová
HK Hodonín
29
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Kaczmarczyková
SK Velká Bystřice
14
Michaela Buchlovská
HC CHeLK
9
Tereza Vildová
Astra Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Vališová
TJ Turnov
10
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
10
Jana Macharáčková
SK Velká Bystřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.