Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Jan Dlouhý
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.9.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starší dorostenci
3.10. 14:00
AG016
Dukla - Zlín
42 : 24
1.liga mladší dorostenci
3.10. 12:00
AJ016
Dukla - Zlín
30 : 25
Žákovská liga starších žaček
14.2. 15:20
AP149
J.Hradec - DHK Zora Olomouc B
28 : 10
14.2. 12:35
AP146
DHK Zora Olomouc B - Otrokovice
4 : 37
14.2. 10:45
AP144
HK Sptk Ústí n.L. - Otrokovice
17 : 28
14.2. 08:55
AP142
Otrokovice - J.Hradec
11 : 16
2.liga ženy Z
17.4. 15:00
AS113
Ústí n.L. - Č.Budějovice
23 : 28
12.3. 13:00
AS095
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice B
35 : 24
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
28.5. 13:30
SH-115/07
HK Lovosice "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
21 : 31
28.5. 12:45
SH-115/06
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
33 : 24
28.5. 10:30
SH-115/03
HK Lovosice "A" - HK B Most
19 : 14
28.5. 09:45
SH-115/02
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
10 : 17
28.5. 09:00
SH-115/01
HK Lovosice "B" - HK Lovosice "A"
16 : 35
15.5. 15:45
SH-114/10
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - Lokomotiva Louny
19 : 14
15.5. 15:00
SH-114/09
HK Lovosice "B" - HK B Most
16 : 25
15.5. 12:00
SH-114/05
HK Lovosice "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
21 : 28
15.5. 10:30
SH-114/03
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
21 : 20
15.5. 09:00
SH-114/01
Lokomotiva Louny - HK B Most
17 : 12
30.4. 14:15
SH-113/08
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "B"
19 : 19
30.4. 13:30
SH-113/07
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK B Most
19 : 18
30.4. 12:00
SH-113/05
HK B Most - Lokomotiva Louny
18 : 12
30.4. 09:45
SH-113/02
HK Lovosice "B" - HK B Most
20 : 23
30.4. 09:00
SH-113/01
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
16 : 12
3.4. 00:09
SH-111/09
HK Lovosice "B" - Lokomotiva Louny
14 : 18
3.4. 00:07
SH-111/07
HK B Most - HK Lovosice "B"
18 : 16
3.4. 00:05
SH-111/05
HK Lovosice "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18 : 18
14.11. 15:00
SH-106/09
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK Lovosice "B"
16 : 21
14.11. 14:15
SH-106/08
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
29 : 15
14.11. 12:45
SH-106/06
HK Lovosice "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
21 : 16
14.11. 10:30
SH-106/03
HK Lovosice "B" - Lokomotiva Louny
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.