Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
17.4. 10:30
AA139
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
20 : 19
12.3. 18:00
AA126
HBC Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
24 : 21
28.2. 17:00
AA114
KP Brno - SKP Frýdek-Místek
27 : 33
10.2. 18:00
AA097
M.A.T. Plzeň - Kopřivnice
27 : 17
13.12. 17:00
AA079
Kopřivnice - Dukla Praha
26 : 33
5.12. 18:00
AA074
HBC Ronal Jičín - HC Zlín
30 : 15
18.10. 10:25
AA039
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
21 : 27
3.10. 18:00
AA025
HC Zubří - Kopřivnice
37 : 28
26.9. 18:00
AA021
HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
30 : 21
19.9. 16:30
AA013
Dukla Praha - Kopřivnice
29 : 27
13.9. 10:20
AA009
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
26 : 26
5.9. 18:00
AA004
KP Brno - M.A.T. Plzeň
22 : 23
1.liga muži
10.10. 18:00
AB022
Dvůr Králové - Náchod
23 : 24
2.liga muži SVČ
20.2. 16:00
AD068
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
29 : 30
1.liga starší dorostenci
20.2. 14:00
AG068
HK Lovosice - HBC Strakonice 1921
34 : 28
2.liga starší dorostenci Č
10.10. 16:00
AH022
1.HK Dvůr Králové - Náchod
22 : 13
1.liga mladší dorostenci
20.2. 12:00
AJ068
HK Lovosice - V. Bystřice
43 : 43
Český pohár mužů
1.11. 17:00
AM055
Libčice n. Vlt. - HK FCC Město Lovosice
23 : 28
1.liga ženy
24.4. 15:00
AR113
Most B - Sokol V. Meziříčí
23 : 25
14.11. 16:00
AR047
Sokol V. Meziříčí - Most B
36 : 13
28.10. 15:00
AR036
Most B - J.Hradec
21 : 32
1.liga mladší dorostenky - západ
28.10. 12:30
AVA036
DHK Baník Most - J.Hradec
43 : 20
W.H.I.L.
14.5. 18:00
AW214
Sokol Písek - HC Plzeň
24 : 21
7.5. 17:00
AW193
SHK Veselí n.M. - HC Plzeň
28 : 19
5.2. 18:00
AW119
Baník Most - Sokol Písek
39 : 14
23.1. 16:30
AW093
HC Plzeň - Sokol Písek
22 : 18
22.11. 14:00
AW071
HC Zlín - Bemaco Prešov
26 : 16
27.9. 18:00
AW054
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
17 : 30
6.9. 17:00
AW004
SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa
27 : 28
1.liga mladší dorostenky 1-4
28.5. 16:00
VF002
DHC Plzeň - HK Ivančice
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár ženy-6.kolo-finále - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Baník Most
19 : 27
Tabulka střelců
Michaela Kaczmarczyková
SK Velká Bystřice
32
Annamaria Birkušová
HK Hodonín
29
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Kaczmarczyková
SK Velká Bystřice
14
Michaela Buchlovská
HC CHeLK
9
Tereza Vildová
Astra Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Vališová
TJ Turnov
10
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
10
Jana Macharáčková
SK Velká Bystřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.