Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Rozpis soutěže Žákovská liga starších žaček
Skupina I - Ivančice
5.12.2015
09:00
AP001
HK Ivančice
-
HC Háje
5.12.2015
10:00
AP002
Sokol Písek
-
HK Spartak Ústí n.L.
5.12.2015
11:30
AP003
Sokol Písek
-
HK Ivančice
5.12.2015
12:30
AP004
HK Spartak Ústí n.L.
-
HC Háje
5.12.2015
14:00
AP005
HC Háje
-
Sokol Písek
5.12.2015
15:00
AP006
HK Ivančice
-
HK Spartak Ústí n.L.
nezadáno
00:00
AP007
Házená Mělník
-
HK Ivančice
nezadáno
00:00
AP008
HC Háje
-
Házená Mělník
nezadáno
00:00
AP009
Házená Mělník
-
Sokol Písek
nezadáno
00:00
AP010
HK Spartak Ústí n.L.
-
Házená Mělník
Skupina II - Luhačovice
6.12.2015
08:00
AP011
HC Zlín A
-
TJ Jiskra Otrokovice
6.12.2015
08:55
AP012
SK Žeravice
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
6.12.2015
09:50
AP013
SKH Velká n.V.
-
HC Zlín A
6.12.2015
10:45
AP014
TJ Jiskra Otrokovice
-
SK Žeravice
6.12.2015
11:40
AP015
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
SKH Velká n.V.
6.12.2015
12:35
AP016
HC Zlín A
-
SK Žeravice
6.12.2015
13:30
AP017
TJ Jiskra Otrokovice
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
6.12.2015
14:25
AP018
SK Žeravice
-
SKH Velká n.V.
6.12.2015
15:20
AP019
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
HC Zlín A
6.12.2015
16:15
AP020
SKH Velká n.V.
-
TJ Jiskra Otrokovice
Skupina III - Plzeň
5.12.2015
08:15
AP021
DHC Plzeň A
-
DHK Slavoj Žirovnice
5.12.2015
09:15
AP022
Sokol Vršovice
-
DHK Litovel
5.12.2015
10:15
AP023
DHK Baník Most
-
DHC Plzeň A
5.12.2015
11:15
AP024
DHK Slavoj Žirovnice
-
Sokol Vršovice
5.12.2015
12:15
AP025
DHK Litovel
-
DHK Baník Most
5.12.2015
13:15
AP026
DHC Plzeň A
-
Sokol Vršovice
5.12.2015
14:15
AP027
DHK Slavoj Žirovnice
-
DHK Litovel
5.12.2015
15:15
AP028
Sokol Vršovice
-
DHK Baník Most
5.12.2015
16:15
AP029
DHK Litovel
-
DHC Plzeň A
5.12.2015
17:15
AP030
DHK Baník Most
-
DHK Slavoj Žirovnice
Skupina IV - Olomouc
5.12.2015
08:45
AP031
DHC Slavia Praha
-
DHK Zora Olomouc B
5.12.2015
09:45
AP032
DHK Zora Olomouc
-
Sokol Poruba
5.12.2015
10:45
AP033
Jiskra Havlíčkův Brod A
-
DHC Slavia Praha
5.12.2015
11:45
AP034
DHK Zora Olomouc B
-
DHK Zora Olomouc
5.12.2015
12:45
AP035
Sokol Poruba
-
Jiskra Havlíčkův Brod A
5.12.2015
13:45
AP036
DHC Slavia Praha
-
DHK Zora Olomouc
5.12.2015
14:45
AP037
DHK Zora Olomouc B
-
Sokol Poruba
5.12.2015
15:45
AP038
DHK Zora Olomouc
-
Jiskra Havlíčkův Brod A
5.12.2015
16:45
AP039
Sokol Poruba
-
DHC Slavia Praha
5.12.2015
17:45
AP040
Jiskra Havlíčkův Brod A
-
DHK Zora Olomouc B
Skupina V - Pardubice
6.12.2015
08:30
AP041
FC Hvězda Cheb
-
DHK Pardubice A
6.12.2015
09:25
AP042
Sokol Kobylisy II
-
Házená J.Hradec
6.12.2015
10:20
AP043
HC Zlín B
-
FC Hvězda Cheb
6.12.2015
11:15
AP044
DHK Pardubice A
-
Sokol Kobylisy II
6.12.2015
12:10
AP045
Házená J.Hradec
-
HC Zlín B
6.12.2015
13:05
AP046
FC Hvězda Cheb
-
Sokol Kobylisy II
6.12.2015
14:00
AP047
DHK Pardubice A
-
Házená J.Hradec
6.12.2015
14:55
AP048
Sokol Kobylisy II
-
HC Zlín B
6.12.2015
15:50
AP049
Házená J.Hradec
-
FC Hvězda Cheb
6.12.2015
16:45
AP050
HC Zlín B
-
DHK Pardubice A
Skupina VI - Pardubice
16.1.2016
08:30
AP051
HK Ivančice
-
DHK Pardubice A
16.1.2016
09:30
AP052
SKH Velká n.V.
-
DHK Baník Most
16.1.2016
10:30
AP053
Jiskra Havlíčkův Brod A
-
HK Ivančice
16.1.2016
11:30
AP054
DHK Pardubice A
-
SKH Velká n.V.
16.1.2016
12:30
AP055
DHK Baník Most
-
Jiskra Havlíčkův Brod A
16.1.2016
13:30
AP056
HK Ivančice
-
SKH Velká n.V.
16.1.2016
14:30
AP057
DHK Pardubice A
-
DHK Baník Most
16.1.2016
15:30
AP058
SKH Velká n.V.
-
Jiskra Havlíčkův Brod A
16.1.2016
16:30
AP059
DHK Baník Most
-
HK Ivančice
16.1.2016
17:30
AP060
Jiskra Havlíčkův Brod A
-
DHK Pardubice A
Skupina VII - Ústí nad Labem
17.1.2016
08:00
AP061
DHK Litovel
-
HK Spartak Ústí n.L.
17.1.2016
08:55
AP062
Sokol Poruba
-
HC Zlín A
17.1.2016
09:50
AP063
FC Hvězda Cheb
-
DHK Litovel
17.1.2016
10:45
AP064
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Poruba
17.1.2016
11:40
AP065
HC Zlín A
-
FC Hvězda Cheb
17.1.2016
12:35
AP066
DHK Litovel
-
Sokol Poruba
17.1.2016
13:30
AP067
HK Spartak Ústí n.L.
-
HC Zlín A
17.1.2016
14:25
AP068
Sokol Poruba
-
FC Hvězda Cheb
17.1.2016
15:20
AP069
HC Zlín A
-
DHK Litovel
17.1.2016
16:15
AP070
FC Hvězda Cheb
-
HK Spartak Ústí n.L.
Skupina VIII - Paskov
17.1.2016
08:00
AP071
Házená Mělník
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
17.1.2016
08:55
AP072
DHC Plzeň A
-
DHK Zora Olomouc B
17.1.2016
09:50
AP073
HC Zlín B
-
Házená Mělník
17.1.2016
10:45
AP074
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
DHC Plzeň A
17.1.2016
11:40
AP075
DHK Zora Olomouc B
-
HC Zlín B
17.1.2016
12:35
AP076
Házená Mělník
-
DHC Plzeň A
17.1.2016
13:30
AP077
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
DHK Zora Olomouc B
17.1.2016
14:25
AP078
DHC Plzeň A
-
HC Zlín B
17.1.2016
15:20
AP079
DHK Zora Olomouc B
-
Házená Mělník
17.1.2016
16:15
AP080
HC Zlín B
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Skupina IX - Žirovnice
17.1.2016
08:30
AP081
DHK Slavoj Žirovnice
-
Sokol Kobylisy II
17.1.2016
09:25
AP082
DHC Slavia Praha
-
TJ Jiskra Otrokovice
17.1.2016
10:20
AP083
HC Háje
-
DHK Slavoj Žirovnice
17.1.2016
11:15
AP084
Sokol Kobylisy II
-
DHC Slavia Praha
17.1.2016
12:10
AP085
TJ Jiskra Otrokovice
-
HC Háje
17.1.2016
13:05
AP086
DHK Slavoj Žirovnice
-
DHC Slavia Praha
17.1.2016
14:00
AP087
Sokol Kobylisy II
-
TJ Jiskra Otrokovice
17.1.2016
14:55
AP088
DHC Slavia Praha
-
HC Háje
17.1.2016
15:50
AP089
TJ Jiskra Otrokovice
-
DHK Slavoj Žirovnice
17.1.2016
16:45
AP090
HC Háje
-
Sokol Kobylisy II
Skupina X - Olomouc
17.1.2016
08:00
AP091
Házená J.Hradec
-
DHK Zora Olomouc
17.1.2016
09:00
AP092
SK Žeravice
-
Sokol Vršovice
17.1.2016
10:00
AP093
Sokol Písek
-
Házená J.Hradec
17.1.2016
11:00
AP094
DHK Zora Olomouc
-
SK Žeravice
17.1.2016
12:00
AP095
Sokol Vršovice
-
Sokol Písek
17.1.2016
13:00
AP096
Házená J.Hradec
-
SK Žeravice
17.1.2016
14:00
AP097
DHK Zora Olomouc
-
Sokol Vršovice
17.1.2016
15:00
AP098
SK Žeravice
-
Sokol Písek
17.1.2016
16:00
AP099
Sokol Vršovice
-
Házená J.Hradec
17.1.2016
17:00
AP100
Sokol Písek
-
DHK Zora Olomouc
Skupina XI - Vršovice
14.2.2016
08:00
AP101
Sokol Poruba
-
Sokol Vršovice
14.2.2016
08:55
AP102
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
HK Ivančice
14.2.2016
09:50
AP103
Sokol Kobylisy II
-
Sokol Poruba
14.2.2016
10:45
AP104
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14.2.2016
11:40
AP105
HK Ivančice
-
Sokol Kobylisy II
14.2.2016
12:35
AP106
Sokol Poruba
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14.2.2016
13:30
AP107
Sokol Vršovice
-
HK Ivančice
14.2.2016
14:25
AP108
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
Sokol Kobylisy II
14.2.2016
15:15
AP109
HK Ivančice
-
Sokol Poruba
14.2.2016
16:10
AP110
Sokol Kobylisy II
-
Sokol Vršovice
Skupina XII - Havlíčkův Brod
14.2.2016
08:30
AP111
Jiskra Havlíčkův Brod A
-
DHK Slavoj Žirovnice
14.2.2016
09:30
AP112
Sokol Písek
-
HC Zlín A
14.2.2016
10:30
AP113
HC Zlín B
-
Jiskra Havlíčkův Brod A
14.2.2016
11:30
AP114
DHK Slavoj Žirovnice
-
Sokol Písek
14.2.2016
12:30
AP115
HC Zlín A
-
HC Zlín B
14.2.2016
13:30
AP116
Jiskra Havlíčkův Brod A
-
Sokol Písek
14.2.2016
14:30
AP117
DHK Slavoj Žirovnice
-
HC Zlín A
14.2.2016
15:30
AP118
Sokol Písek
-
HC Zlín B
14.2.2016
16:30
AP119
HC Zlín A
-
Jiskra Havlíčkův Brod A
14.2.2016
17:30
AP120
HC Zlín B
-
DHK Slavoj Žirovnice
Skupina XIII - Františkovy Lázně
13.2.2016
09:00
AP121
FC Hvězda Cheb
-
SKH Velká n.V.
13.2.2016
10:00
AP122
DHC Plzeň A
-
HC Háje
13.2.2016
11:30
AP123
DHC Plzeň A
-
SKH Velká n.V.
13.2.2016
12:30
AP124
FC Hvězda Cheb
-
HC Háje
13.2.2016
14:30
AP125
HC Háje
-
SKH Velká n.V.
13.2.2016
15:30
AP126
FC Hvězda Cheb
-
DHC Plzeň A
nezadáno
00:00
AP127
DHK Zora Olomouc
-
DHC Plzeň A
nezadáno
00:00
AP128
HC Háje
-
DHK Zora Olomouc
nezadáno
00:00
AP129
SKH Velká n.V.
-
DHK Zora Olomouc
nezadáno
00:00
AP130
DHK Zora Olomouc
-
FC Hvězda Cheb
Skupina XIV - Mělník
13.2.2016
08:00
AP131
SK Žeravice
-
Házená Mělník
13.2.2016
08:55
AP132
DHK Litovel
-
DHC Slavia Praha
13.2.2016
09:50
AP133
DHK Pardubice A
-
SK Žeravice
13.2.2016
10:45
AP134
Házená Mělník
-
DHK Litovel
13.2.2016
11:40
AP135
DHC Slavia Praha
-
DHK Pardubice A
13.2.2016
12:35
AP136
SK Žeravice
-
DHK Litovel
13.2.2016
13:30
AP137
Házená Mělník
-
DHC Slavia Praha
13.2.2016
14:25
AP138
DHK Litovel
-
DHK Pardubice A
13.2.2016
15:20
AP139
DHC Slavia Praha
-
SK Žeravice
13.2.2016
16:15
AP140
DHK Pardubice A
-
Házená Mělník
Skupina XV - Ústí nad Labem
14.2.2016
08:00
AP141
DHK Zora Olomouc B
-
HK Spartak Ústí n.L.
14.2.2016
08:55
AP142
TJ Jiskra Otrokovice
-
Házená J.Hradec
14.2.2016
09:50
AP143
DHK Baník Most
-
DHK Zora Olomouc B
14.2.2016
10:45
AP144
HK Spartak Ústí n.L.
-
TJ Jiskra Otrokovice
14.2.2016
11:40
AP145
Házená J.Hradec
-
DHK Baník Most
14.2.2016
12:35
AP146
DHK Zora Olomouc B
-
TJ Jiskra Otrokovice
14.2.2016
13:30
AP147
HK Spartak Ústí n.L.
-
Házená J.Hradec
14.2.2016
14:25
AP148
TJ Jiskra Otrokovice
-
DHK Baník Most
14.2.2016
15:20
AP149
Házená J.Hradec
-
DHK Zora Olomouc B
14.2.2016
16:15
AP150
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
Skupina XVI - Otrokovice
13.3.2016
08:00
AP151
HC Zlín B
-
TJ Jiskra Otrokovice
13.3.2016
09:00
AP152
DHK Zora Olomouc
-
DHK Litovel
13.3.2016
10:00
AP153
HK Ivančice
-
HC Zlín B
13.3.2016
11:00
AP154
TJ Jiskra Otrokovice
-
DHK Zora Olomouc
13.3.2016
12:00
AP155
DHK Litovel
-
HK Ivančice
13.3.2016
13:00
AP156
HC Zlín B
-
DHK Zora Olomouc
13.3.2016
14:00
AP157
TJ Jiskra Otrokovice
-
DHK Litovel
13.3.2016
15:00
AP158
DHK Zora Olomouc
-
HK Ivančice
13.3.2016
16:00
AP159
DHK Litovel
-
HC Zlín B
13.3.2016
17:00
AP160
HK Ivančice
-
TJ Jiskra Otrokovice
Skupina XVII - Olomouc
12.3.2016
08:00
AP161
Sokol Vršovice
-
DHK Zora Olomouc B
12.3.2016
09:00
AP162
DHK Pardubice A
-
HC Zlín A
12.3.2016
10:00
AP163
HC Háje
-
Sokol Vršovice
12.3.2016
11:00
AP164
DHK Zora Olomouc B
-
DHK Pardubice A
12.3.2016
12:00
AP165
HC Zlín A
-
HC Háje
12.3.2016
13:00
AP166
Sokol Vršovice
-
DHK Pardubice A
12.3.2016
14:00
AP167
DHK Zora Olomouc B
-
HC Zlín A
12.3.2016
15:00
AP168
DHK Pardubice A
-
HC Háje
12.3.2016
16:00
AP169
HC Zlín A
-
Sokol Vršovice
12.3.2016
17:00
AP170
HC Háje
-
DHK Zora Olomouc B
Skupina XVIII - Plzeň
12.3.2016
08:00
AP171
Jiskra Havlíčkův Brod A
-
DHC Plzeň A
12.3.2016
08:55
AP172
SK Žeravice
-
Sokol Kobylisy II
12.3.2016
09:50
AP173
HK Spartak Ústí n.L.
-
Jiskra Havlíčkův Brod A
12.3.2016
10:45
AP174
DHC Plzeň A
-
SK Žeravice
12.3.2016
11:40
AP175
Sokol Kobylisy II
-
HK Spartak Ústí n.L.
12.3.2016
12:35
AP176
Jiskra Havlíčkův Brod A
-
SK Žeravice
12.3.2016
13:30
AP177
DHC Plzeň A
-
Sokol Kobylisy II
12.3.2016
14:25
AP178
SK Žeravice
-
HK Spartak Ústí n.L.
12.3.2016
15:20
AP179
Sokol Kobylisy II
-
Jiskra Havlíčkův Brod A
12.3.2016
16:15
AP180
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHC Plzeň A
Skupina XIX - Praha
12.3.2016
08:00
AP181
DHC Slavia Praha
-
DHK Baník Most
12.3.2016
08:55
AP182
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
Sokol Písek
12.3.2016
09:50
AP183
FC Hvězda Cheb
-
DHC Slavia Praha
12.3.2016
10:45
AP184
DHK Baník Most
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
12.3.2016
11:40
AP185
Sokol Písek
-
FC Hvězda Cheb
12.3.2016
12:35
AP186
DHC Slavia Praha
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
12.3.2016
13:30
AP187
DHK Baník Most
-
Sokol Písek
12.3.2016
14:25
AP188
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
FC Hvězda Cheb
12.3.2016
15:20
AP189
Sokol Písek
-
DHC Slavia Praha
12.3.2016
16:15
AP190
FC Hvězda Cheb
-
DHK Baník Most
Skupina XX - Ostrava
12.3.2016
08:30
AP191
DHK Slavoj Žirovnice
-
Sokol Poruba
12.3.2016
09:30
AP192
Házená Mělník
-
Házená J.Hradec
12.3.2016
10:30
AP193
SKH Velká n.V.
-
DHK Slavoj Žirovnice
12.3.2016
11:30
AP194
Sokol Poruba
-
Házená Mělník
12.3.2016
12:30
AP195
Házená J.Hradec
-
SKH Velká n.V.
12.3.2016
13:30
AP196
DHK Slavoj Žirovnice
-
Házená Mělník
12.3.2016
14:30
AP197
Sokol Poruba
-
Házená J.Hradec
12.3.2016
15:30
AP198
Házená Mělník
-
SKH Velká n.V.
12.3.2016
16:30
AP199
Házená J.Hradec
-
DHK Slavoj Žirovnice
12.3.2016
17:30
AP200
SKH Velká n.V.
-
Sokol Poruba
Skupina XXI - Olmouc
16.4.2016
08:00
AP201
DHK Zora Olomouc B
-
DHK Slavoj Žirovnice
16.4.2016
08:55
AP202
FC Hvězda Cheb
-
SK Žeravice
16.4.2016
09:50
AP203
HK Ivančice
-
DHK Zora Olomouc B
16.4.2016
10:45
AP204
DHK Slavoj Žirovnice
-
FC Hvězda Cheb
16.4.2016
11:40
AP205
SK Žeravice
-
HK Ivančice
16.4.2016
12:35
AP206
DHK Zora Olomouc B
-
FC Hvězda Cheb
16.4.2016
13:30
AP207
DHK Slavoj Žirovnice
-
SK Žeravice
16.4.2016
14:25
AP208
FC Hvězda Cheb
-
HK Ivančice
16.4.2016
15:20
AP209
SK Žeravice
-
DHK Zora Olomouc B
16.4.2016
16:15
AP210
HK Ivančice
-
DHK Slavoj Žirovnice
Skupina XXII - Strupčice
17.4.2016
08:00
AP211
Házená Mělník
-
DHK Baník Most
17.4.2016
09:00
AP212
DHK Zora Olomouc
-
HC Zlín A
17.4.2016
10:00
AP213
Sokol Kobylisy II
-
Házená Mělník
17.4.2016
11:00
AP214
DHK Baník Most
-
DHK Zora Olomouc
17.4.2016
12:00
AP215
HC Zlín A
-
Sokol Kobylisy II
17.4.2016
13:00
AP216
Házená Mělník
-
DHK Zora Olomouc
17.4.2016
14:00
AP217
DHK Baník Most
-
HC Zlín A
17.4.2016
15:00
AP218
DHK Zora Olomouc
-
Sokol Kobylisy II
17.4.2016
16:00
AP219
HC Zlín A
-
Házená Mělník
17.4.2016
17:00
AP220
Sokol Kobylisy II
-
DHK Baník Most
Skupina XXIII - Písek
17.4.2016
08:00
AP221
Sokol Písek
-
DHC Plzeň A
17.4.2016
08:55
AP222
DHK Pardubice A
-
TJ Jiskra Otrokovice
17.4.2016
09:50
AP223
Sokol Poruba
-
Sokol Písek
17.4.2016
10:45
AP224
DHC Plzeň A
-
DHK Pardubice A
17.4.2016
11:40
AP225
TJ Jiskra Otrokovice
-
Sokol Poruba
17.4.2016
12:35
AP226
Sokol Písek
-
DHK Pardubice A
17.4.2016
13:30
AP227
DHC Plzeň A
-
TJ Jiskra Otrokovice
17.4.2016
14:25
AP228
DHK Pardubice A
-
Sokol Poruba
17.4.2016
15:20
AP229
TJ Jiskra Otrokovice
-
Sokol Písek
17.4.2016
16:15
AP230
Sokol Poruba
-
DHC Plzeň A
Skupina XXIV - Veselí n. M.
16.4.2016
08:00
AP231
SKH Velká n.V.
-
Sokol Vršovice
16.4.2016
08:55
AP232
HC Zlín B
-
DHC Slavia Praha
16.4.2016
09:50
AP233
HK Spartak Ústí n.L.
-
SKH Velká n.V.
16.4.2016
10:45
AP234
Sokol Vršovice
-
HC Zlín B
16.4.2016
11:40
AP235
DHC Slavia Praha
-
HK Spartak Ústí n.L.
16.4.2016
12:35
AP236
SKH Velká n.V.
-
HC Zlín B
16.4.2016
13:30
AP237
Sokol Vršovice
-
DHC Slavia Praha
16.4.2016
14:25
AP238
HC Zlín B
-
HK Spartak Ústí n.L.
16.4.2016
15:20
AP239
DHC Slavia Praha
-
SKH Velká n.V.
16.4.2016
16:15
AP240
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Vršovice
Skupina XXV - Litovel
16.4.2016
08:00
AP241
DHK Litovel
-
Házená J.Hradec
16.4.2016
09:00
AP242
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
Jiskra Havlíčkův Brod A
16.4.2016
10:00
AP243
HC Háje
-
DHK Litovel
16.4.2016
11:00
AP244
Házená J.Hradec
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
16.4.2016
12:00
AP245
Jiskra Havlíčkův Brod A
-
HC Háje
16.4.2016
13:00
AP246
DHK Litovel
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
16.4.2016
14:00
AP247
Házená J.Hradec
-
Jiskra Havlíčkův Brod A
16.4.2016
15:00
AP248
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
HC Háje
16.4.2016
16:00
AP249
Jiskra Havlíčkův Brod A
-
DHK Litovel
16.4.2016
17:00
AP250
HC Háje
-
Házená J.Hradec
Skupina XXVI - Plzeň
14.5.2016
08:15
AP251
HC Zlín A
-
DHC Plzeň A
14.5.2016
09:15
AP252
Házená J.Hradec
-
DHC Slavia Praha
14.5.2016
10:15
AP253
HK Ivančice
-
HC Zlín A
14.5.2016
11:15
AP254
DHC Plzeň A
-
Házená J.Hradec
14.5.2016
12:15
AP255
DHC Slavia Praha
-
HK Ivančice
14.5.2016
13:15
AP256
HC Zlín A
-
Házená J.Hradec
14.5.2016
14:15
AP257
DHC Plzeň A
-
DHC Slavia Praha
14.5.2016
15:15
AP258
Házená J.Hradec
-
HK Ivančice
14.5.2016
16:15
AP259
DHC Slavia Praha
-
HC Zlín A
14.5.2016
17:15
AP260
HK Ivančice
-
DHC Plzeň A
Skupina XXVII - Ostrava
14.5.2016
08:30
AP261
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
DHK Slavoj Žirovnice
14.5.2016
09:25
AP262
DHK Pardubice A
-
DHK Zora Olomouc
14.5.2016
11:00
AP263
DHK Slavoj Žirovnice
-
DHK Zora Olomouc
14.5.2016
11:55
AP264
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
DHK Pardubice A
14.5.2016
13:20
AP265
DHK Pardubice A
-
DHK Slavoj Žirovnice
14.5.2016
14:15
AP266
DHK Zora Olomouc
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
nezadáno
00:00
AP267
DHK Slavoj Žirovnice
-
HK Spartak Ústí n.L.
nezadáno
00:00
AP268
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHK Pardubice A
nezadáno
00:00
AP269
DHK Zora Olomouc
-
HK Spartak Ústí n.L.
nezadáno
00:00
AP270
HK Spartak Ústí n.L.
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Skupina XXVIII - Otrokovice
14.5.2016
08:00
AP271
FC Hvězda Cheb
-
TJ Jiskra Otrokovice
14.5.2016
09:00
AP272
Sokol Vršovice
-
Házená Mělník
14.5.2016
10:00
AP273
Jiskra Havlíčkův Brod A
-
FC Hvězda Cheb
14.5.2016
11:00
AP274
TJ Jiskra Otrokovice
-
Sokol Vršovice
14.5.2016
12:00
AP275
Házená Mělník
-
Jiskra Havlíčkův Brod A
14.5.2016
13:00
AP276
FC Hvězda Cheb
-
Sokol Vršovice
14.5.2016
14:00
AP277
TJ Jiskra Otrokovice
-
Házená Mělník
14.5.2016
15:00
AP278
Sokol Vršovice
-
Jiskra Havlíčkův Brod A
14.5.2016
16:00
AP279
Házená Mělník
-
FC Hvězda Cheb
14.5.2016
17:00
AP280
Jiskra Havlíčkův Brod A
-
TJ Jiskra Otrokovice
Skupina XXIX - Otrokovice
15.5.2016
08:00
AP281
DHK Baník Most
-
HC Zlín B
15.5.2016
09:00
AP282
SK Žeravice
-
Sokol Poruba
15.5.2016
10:00
AP283
HC Háje
-
DHK Baník Most
15.5.2016
11:00
AP284
HC Zlín B
-
SK Žeravice
15.5.2016
12:00
AP285
Sokol Poruba
-
HC Háje
15.5.2016
13:00
AP286
DHK Baník Most
-
SK Žeravice
15.5.2016
14:00
AP287
HC Zlín B
-
Sokol Poruba
15.5.2016
15:00
AP288
SK Žeravice
-
HC Háje
15.5.2016
16:00
AP289
Sokol Poruba
-
DHK Baník Most
15.5.2016
17:00
AP290
HC Háje
-
HC Zlín B
Skupina XXX - Olomouc
14.5.2016
08:00
AP291
Sokol Písek
-
DHK Zora Olomouc B
14.5.2016
09:00
AP292
Sokol Kobylisy II
-
DHK Litovel
14.5.2016
10:00
AP293
SKH Velká n.V.
-
Sokol Písek
14.5.2016
11:00
AP294
DHK Zora Olomouc B
-
Sokol Kobylisy II
14.5.2016
12:00
AP295
DHK Litovel
-
SKH Velká n.V.
14.5.2016
13:00
AP296
Sokol Písek
-
Sokol Kobylisy II
14.5.2016
14:00
AP297
DHK Zora Olomouc B
-
DHK Litovel
14.5.2016
15:00
AP298
Sokol Kobylisy II
-
SKH Velká n.V.
14.5.2016
16:00
AP299
DHK Litovel
-
Sokol Písek
14.5.2016
17:00
AP300
SKH Velká n.V.
-
DHK Zora Olomouc B
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.