Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Rozpis soutěže
2.liga žen - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Iva Jonová
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1971
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.3.2018
Koučovaná utkání
Český pohár žen
11.10. 16:00
AN014
Astra - J.Hradec
26 : 24
1.liga ženy
21.5. 18:00
AR129
J.Hradec - Kobylisy
23 : 34
8.5. 14:30
AR125
Poruba B - J.Hradec
30 : 19
1.5. 13:00
AR116
J.Hradec - Sokol V. Meziříčí
38 : 29
23.4. 10:00
AR081
H.Brod - J.Hradec
29 : 26
17.4. 11:30
AR114
Olomouc B - J.Hradec
30 : 22
10.4. 15:30
AR103
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
30 : 26
8.4. 19:00
AR102
J.Hradec - Most B
31 : 31
12.3. 12:00
AR092
Zlín B - J.Hradec
33 : 24
6.3. 10:00
AR089
J.Hradec - S.Vršovice
30 : 34
21.2. 15:00
AR076
J.Hradec - Otrokovice
30 : 26
13.2. 15:00
AR070
Kunovice - J.Hradec
25 : 20
12.12. 13:00
AR063
Kobylisy - J.Hradec
26 : 21
5.12. 13:30
AR059
J.Hradec - Poruba B
33 : 21
21.11. 13:00
AR050
Sokol V. Meziříčí - J.Hradec
37 : 26
15.11. 16:00
AR048
J.Hradec - Olomouc B
26 : 35
7.11. 13:30
AR037
J.Hradec - SVŠ Plzeň A
20 : 26
28.10. 15:00
AR036
Most B - J.Hradec
21 : 32
24.10. 18:00
AR026
J.Hradec - Zlín B
19 : 22
18.10. 16:00
AR023
S.Vršovice - J.Hradec
33 : 28
3.10. 18:00
AR015
J.Hradec - H.Brod
21 : 29
27.9. 14:00
AR010
Otrokovice - J.Hradec
22 : 20
20.9. 16:00
AR004
J.Hradec - Kunovice
24 : 28
1.liga starší dorostenky - západ
23.4. 16:30
AUA114
Písek - Házená J.Hradec
31 : 28
11.4. 19:00
AUA103
HC Plzeň - Házená J.Hradec
20 : 23
19.3. 14:00
AUA102
Házená J.Hradec - Loko Č.Budějovice
37 : 22
13.3. 13:30
AUA092
TJ AŠ Mladá Boleslav - Házená J.Hradec
25 : 41
21.2. 11:00
AUA076
Házená J.Hradec - Slavia
26 : 22
12.12. 11:00
AUA063
Kobylisy - Házená J.Hradec
24 : 24
15.11. 12:00
AUA048
Házená J.Hradec - Písek
20 : 43
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice - Astra
24 : 24
video
online
Turnov - HC CHeLK
23 : 38
video
online
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá
23 : 34
video
online
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
24 : 23
video
online
Milevsko - Kobylisy B
22 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Bělá
20
17
1
2
545 : 420
35
2
Astra
20
13
3
4
520 : 432
29
3
HC CHeLK
20
12
2
6
502 : 440
26
4
Slavoj Tachov
20
11
2
7
425 : 426
24
5
Č.Budějovice
20
9
2
9
477 : 467
20
6
HBC Strakonice
20
9
0
11
461 : 464
18
7
Kobylisy B
20
9
1
10
477 : 467
18
8
Turnov
20
8
1
11
430 : 439
17
9
S.Vršovice B
20
8
1
11
450 : 484
17
10
Ústí n.L.
20
7
1
12
430 : 457
15
11
Milevsko
20
0
0
20
347 : 568
0
Tabulka střelců
Pavlína Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
190
Jana Šteffanová
TJ Sokol Bělá
142
Nikola Pilátová
TJ Slavoj Tachov
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
55
Pavlína Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
43
Nikola Pilátová
TJ Slavoj Tachov
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
56
Romana Kohoutová
TJ Turnov
40
Lucie Houserová
TJ Sokol Bělá
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.