Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Rozpis soutěže
2.liga žen - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Rozpis soutěže 2.liga ženy Z
podzim - 1. kolo
19.9.2015
16:00
AS001
TJ Turnov
-
TJ Slavoj Tachov
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
19.9.2015
12:30
AS002
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC CHeLK
Josef Gebauer
,
Jan Vitner
,
19.9.2015
15:00
AS003
Loko České Budějovice
-
TJ Sokol Bělá
Karel Hladký
,
Karel Hladký
,
20.9.2015
16:00
AS004
HC Milevsko
-
Astra Praha
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
19.9.2015
15:00
AS006
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Vršovice B
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
podzim - 2. kolo
27.9.2015
14:00
AS007
TJ Slavoj Tachov
-
Sokol Vršovice B
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
26.9.2015
15:00
AS008
Sokol II Kobylisy B
-
HK Spartak Ústí n.L.
Karel Hladký
,
Marta Sovová
,
26.9.2015
13:00
AS010
TJ Sokol Bělá
-
HC Milevsko
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
26.9.2015
16:00
AS011
HC CHeLK
-
Loko České Budějovice
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
26.9.2015
16:00
AS012
TJ Turnov
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Michal Dvořáček
,
Vlastimil Vlk
,
podzim - 3. kolo
3.10.2015
14:15
AS013
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Slavoj Tachov
Adam Pospíšil
,
Jakub Uhlíř
,
4.10.2015
15:00
AS014
Loko České Budějovice
-
TJ Turnov
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
4.10.2015
16:00
AS015
HC Milevsko
-
HC CHeLK
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
3.10.2015
15:00
AS017
HK Spartak Ústí n.L.
-
Astra Praha
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
3.10.2015
16:15
AS018
Sokol Vršovice B
-
Sokol II Kobylisy B
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
podzim - 4. kolo
18.10.2015
14:00
AS019
TJ Slavoj Tachov
-
Sokol II Kobylisy B
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
17.10.2015
16:00
AS020
Astra Praha
-
Sokol Vršovice B
Karel Hladký
,
Jan Zelenka
,
17.10.2015
13:00
AS021
TJ Sokol Bělá
-
HK Spartak Ústí n.L.
Jiří Melka
,
Jan Špaček
,
17.10.2015
16:00
AS023
TJ Turnov
-
HC Milevsko
Adam Pospíšil
,
Jakub Uhlíř
,
17.10.2015
12:30
AS024
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Loko České Budějovice
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
podzim - 5. kolo
25.10.2015
15:00
AS025
Loko České Budějovice
-
TJ Slavoj Tachov
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
24.10.2015
16:30
AS026
HC Milevsko
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaroslav Artl
,
Petr Václavík
,
24.10.2015
17:00
AS028
HK Spartak Ústí n.L.
-
HC CHeLK
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
25.10.2015
18:00
AS029
Sokol Vršovice B
-
TJ Sokol Bělá
Jiří Svítek
,
Marián Šiška
,
24.10.2015
17:00
AS030
Sokol II Kobylisy B
-
Astra Praha
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
podzim - 6. kolo
28.10.2015
14:00
AS031
TJ Slavoj Tachov
-
Astra Praha
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
28.10.2015
13:00
AS032
TJ Sokol Bělá
-
Sokol II Kobylisy B
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
28.10.2015
16:00
AS033
HC CHeLK
-
Sokol Vršovice B
Roman Smékal
,
Václav Škarda
,
28.10.2015
16:00
AS034
TJ Turnov
-
HK Spartak Ústí n.L.
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
28.10.2015
15:00
AS036
Loko České Budějovice
-
HC Milevsko
Štěpán Kahoun
,
Marta Sovová
,
podzim - 7. kolo
8.11.2015
16:00
AS037
HC Milevsko
-
TJ Slavoj Tachov
Jaroslav Artl
,
Jiří Hosnedl
,
7.11.2015
17:00
AS039
HK Spartak Ústí n.L.
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Milan Drobný
,
Miroslav Matis
,
8.11.2015
10:00
AS040
Sokol Vršovice B
-
TJ Turnov
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
8.11.2015
15:00
AS041
Sokol II Kobylisy B
-
HC CHeLK
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
8.11.2015
16:00
AS042
Astra Praha
-
TJ Sokol Bělá
Josef Gebauer
,
Jan Vitner
,
podzim - 8. kolo
15.11.2015
14:00
AS043
TJ Slavoj Tachov
-
TJ Sokol Bělá
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
14.11.2015
13:30
AS044
HC CHeLK
-
Astra Praha
Václav Chmelíř
,
14.11.2015
16:00
AS045
TJ Turnov
-
Sokol II Kobylisy B
Patrik Beránek
,
Vlastimil Vlk
,
14.11.2015
16:00
AS046
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Vršovice B
Jaroslav Průžek
,
Jakub Uhlíř
,
14.11.2015
15:00
AS047
Loko České Budějovice
-
HK Spartak Ústí n.L.
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
podzim - 9. kolo
21.11.2015
17:00
AS050
HK Spartak Ústí n.L.
-
HC Milevsko
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
21.11.2015
18:00
AS051
Sokol Vršovice B
-
Loko České Budějovice
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
22.11.2015
17:00
AS052
Sokol II Kobylisy B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
21.11.2015
16:15
AS053
Astra Praha
-
TJ Turnov
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
21.11.2015
13:00
AS054
TJ Sokol Bělá
-
HC CHeLK
Kamil Navrátil
,
Jiří Studecký
,
podzim - 10. kolo
6.12.2015
14:00
AS055
TJ Slavoj Tachov
-
HC CHeLK
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
5.12.2015
16:00
AS056
TJ Turnov
-
TJ Sokol Bělá
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
5.12.2015
12:30
AS057
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Astra Praha
Josef Gebauer
,
Jan Kříženecký
,
6.12.2015
15:00
AS058
Loko České Budějovice
-
Sokol II Kobylisy B
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
6.12.2015
16:00
AS059
HC Milevsko
-
Sokol Vršovice B
Jaroslav Artl
,
Jan Špaček
,
podzim - 11. kolo
12.12.2015
15:00
AS061
HK Spartak Ústí n.L.
-
TJ Slavoj Tachov
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
13.12.2015
18:30
AS063
Sokol II Kobylisy B
-
HC Milevsko
Jaroslav Artl
,
Martin Tůma
,
13.12.2015
18:00
AS064
Astra Praha
-
Loko České Budějovice
Jan Vitner
,
Petr Václavík
,
12.12.2015
13:00
AS065
TJ Sokol Bělá
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
13.12.2015
16:00
AS066
HC CHeLK
-
TJ Turnov
Václav Chmelíř
,
Roman Smékal
,
jaro - 12. kolo
14.2.2016
14:00
AS067
TJ Slavoj Tachov
-
TJ Turnov
Václav Škarda
,
Roman Smékal
,
13.2.2016
16:00
AS068
HC CHeLK
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Václav Chmelíř
,
Daniela Radová
,
13.2.2016
13:00
AS069
TJ Sokol Bělá
-
Loko České Budějovice
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
13.2.2016
16:00
AS070
Astra Praha
-
HC Milevsko
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
13.2.2016
18:00
AS072
Sokol Vršovice B
-
HK Spartak Ústí n.L.
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
jaro - 13. kolo
19.3.2016
18:00
AS073
Sokol Vršovice B
-
TJ Slavoj Tachov
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
21.2.2016
13:00
AS074
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol II Kobylisy B
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
21.2.2016
16:00
AS076
HC Milevsko
-
TJ Sokol Bělá
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
20.2.2016
15:00
AS077
Loko České Budějovice
-
HC CHeLK
Štěpán Kahoun
,
Jiří Hosnedl
,
20.2.2016
18:15
AS078
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Turnov
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
jaro - 14. kolo
28.2.2016
14:00
AS079
TJ Slavoj Tachov
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Václav Chmelíř
,
Daniela Radová
,
27.2.2016
16:00
AS080
TJ Turnov
-
Loko České Budějovice
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
28.2.2016
17:00
AS081
HC CHeLK
-
HC Milevsko
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
28.2.2016
18:00
AS083
Astra Praha
-
HK Spartak Ústí n.L.
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
23.2.2016
20:15
AS084
Sokol II Kobylisy B
-
Sokol Vršovice B
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
jaro - 15. kolo
5.3.2016
17:00
AS085
Sokol II Kobylisy B
-
TJ Slavoj Tachov
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
5.3.2016
14:00
AS086
Sokol Vršovice B
-
Astra Praha
Vilém Novotný
,
Rostislav Tokoš
,
6.3.2016
15:00
AS087
HK Spartak Ústí n.L.
-
TJ Sokol Bělá
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
6.3.2016
16:00
AS089
HC Milevsko
-
TJ Turnov
Jaroslav Artl
,
Karel Hladký
,
5.3.2016
18:30
AS090
Loko České Budějovice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
jaro - 16. kolo
13.3.2016
14:00
AS091
TJ Slavoj Tachov
-
Loko České Budějovice
Milan Hájek
,
Karel Macho
,
12.3.2016
14:15
AS092
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC Milevsko
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
13.3.2016
17:00
AS094
HC CHeLK
-
HK Spartak Ústí n.L.
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
12.3.2016
13:00
AS095
TJ Sokol Bělá
-
Sokol Vršovice B
Jiří Brejcha
,
Jan Dlouhý
,
12.3.2016
18:00
AS096
Astra Praha
-
Sokol II Kobylisy B
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
jaro - 17. kolo
2.4.2016
12:00
AS097
Astra Praha
-
TJ Slavoj Tachov
Jaroslav Lorenc
,
Petr Pešek
,
2.4.2016
17:00
AS098
Sokol II Kobylisy B
-
TJ Sokol Bělá
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
3.4.2016
18:00
AS099
Sokol Vršovice B
-
HC CHeLK
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
3.4.2016
15:00
AS100
HK Spartak Ústí n.L.
-
TJ Turnov
Milan Drobný
,
Stanislav Štrebl
,
3.4.2016
16:30
AS102
HC Milevsko
-
Loko České Budějovice
Karel Hladký
,
Jiří Hosnedl
,
jaro - 18. kolo
9.4.2016
17:00
AS103
TJ Slavoj Tachov
-
HC Milevsko
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
9.4.2016
12:30
AS105
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HK Spartak Ústí n.L.
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
9.4.2016
17:00
AS106
TJ Turnov
-
Sokol Vršovice B
Josef Gebauer
,
Jaroslav Artl
,
10.4.2016
14:00
AS107
HC CHeLK
-
Sokol II Kobylisy B
Václav Chmelíř
,
Daniela Radová
,
9.4.2016
17:00
AS108
TJ Sokol Bělá
-
Astra Praha
Jaromír Halíř
,
Vlastimil Vlk
,
jaro - 19. kolo
16.4.2016
13:00
AS109
TJ Sokol Bělá
-
TJ Slavoj Tachov
Vilém Novotný
,
Kamil Navrátil
,
16.4.2016
16:00
AS110
Astra Praha
-
HC CHeLK
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
16.4.2016
17:00
AS111
Sokol II Kobylisy B
-
TJ Turnov
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
16.4.2016
18:00
AS112
Sokol Vršovice B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
17.4.2016
15:00
AS113
HK Spartak Ústí n.L.
-
Loko České Budějovice
Jiří Brejcha
,
Jan Dlouhý
,
jaro - 20. kolo
30.4.2016
16:00
AS116
HC Milevsko
-
HK Spartak Ústí n.L.
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
30.4.2016
13:00
AS117
Loko České Budějovice
-
Sokol Vršovice B
Jaroslav Artl
,
Jan Špaček
,
30.4.2016
14:15
AS118
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol II Kobylisy B
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
30.4.2016
16:00
AS119
TJ Turnov
-
Astra Praha
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
30.4.2016
16:00
AS120
HC CHeLK
-
TJ Sokol Bělá
Daniela Radová
,
Roman Smékal
,
jaro - 21. kolo
7.5.2016
16:00
AS121
HC CHeLK
-
TJ Slavoj Tachov
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
7.5.2016
13:00
AS122
TJ Sokol Bělá
-
TJ Turnov
Josef Kokoška
,
Vilém Novotný
,
7.5.2016
12:00
AS123
Astra Praha
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Josef Gebauer
,
Michal Dvořáček
,
7.5.2016
15:00
AS124
Sokol II Kobylisy B
-
Loko České Budějovice
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
7.5.2016
16:00
AS125
Sokol Vršovice B
-
HC Milevsko
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
jaro - 22. kolo
15.5.2016
14:00
AS127
TJ Slavoj Tachov
-
HK Spartak Ústí n.L.
Daniela Radová
,
Václav Chmelíř
,
15.5.2016
16:00
AS129
HC Milevsko
-
Sokol II Kobylisy B
Josef Gebauer
,
Jiří Svítek
,
14.5.2016
13:00
AS130
Loko České Budějovice
-
Astra Praha
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
14.5.2016
16:00
AS131
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Sokol Bělá
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
14.5.2016
16:00
AS132
TJ Turnov
-
HC CHeLK
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.