Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Nikola Jansová
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
54
Starty
Český pohár žen
17.11. [AN025]
Otrokovice - Zora Olomouc
18 : 34
3 branek
1.liga ženy
13.03. [AR093]
S.Vršovice - Olomouc B
28 : 28
1 branek
06.03. [AR088]
Olomouc B - H.Brod
31 : 28
3 branek
21.02. [AR075]
Olomouc B - Kunovice
40 : 21
5 branek
08.11. [AR038]
Olomouc B - Most B
32 : 14
6 branek
25.10. [AR027]
Olomouc B - S.Vršovice
37 : 31
4 branek
18.10. [AR022]
H.Brod - Olomouc B
29 : 35
2 branek
04.10. [AR016]
Olomouc B - Otrokovice
38 : 28
2 branek
20.09. [AR005]
Olomouc B - Kobylisy
30 : 27
3 branek
W.H.I.L.
26.03. [AW151]
Sokol Písek - Zora Olomouc
22 : 21
1 branek
04.03. [AW144]
Zora Olomouc - Sokol Poruba
22 : 22
0 branek
24.02. [AW138]
HC Plzeň - Zora Olomouc
16 : 24
1 branek
13.02. [AW125]
Duslo Šaľa - Zora Olomouc
36 : 25
0 branek
06.02. [AW114]
Zora Olomouc - Slavia Praha
18 : 33
0 branek
30.01. [AW112]
ŠKP Bratislava - Zora Olomouc
27 : 31
2 branek
27.01. [AW099]
Zora Olomouc - Bemaco Prešov
24 : 18
3 branek
04.12. [AW083]
Slávia Partizánske - Zora Olomouc
20 : 19
0 branek
21.11. [AW073]
Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.
34 : 25
2 branek
07.11. [AW068]
Baník Most - Zora Olomouc
35 : 23
1 branek
31.10. [AW060]
Zora Olomouc - Sokol Písek
30 : 20
3 branek
28.10. [AW053]
Sokol Poruba - Zora Olomouc
28 : 23
1 branek
24.10. [AW047]
Zora Olomouc - HC Plzeň
29 : 18
2 branek
25.09. [AW023]
Slavia Praha - Zora Olomouc
31 : 23
2 branek
19.09. [AW021]
Zora Olomouc - ŠKP Bratislava
38 : 18
4 branek
12.09. [AW008]
Bemaco Prešov - Zora Olomouc
24 : 32
2 branek
05.09. [AW007]
Iuventa Michalovce - Zora Olomouc
34 : 20
1 branek
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.