Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Veronika Řeháková
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
146
Starty
Český pohár žen
12.09. [AN009]
Bohunice - DHK Pardubice
30 : 22
5 branek
1.liga ženy
16.04. [AR110]
Kunovice - H.Brod
23 : 23
1 branek
06.12. [AR055]
SVŠ Plzeň A - H.Brod
26 : 20
1 branek
2.liga ženy V
21.04. [AT108]
DHK Pardubice - SK Velká Bystřice
31 : 22
9 branek
17.04. [AT095]
DHK Pardubice - L.Zubří
36 : 21
10 branek
03.04. [AT098]
HK Hodonín - DHK Pardubice
41 : 26
10 branek
06.03. [AT087]
HK Ivančice - DHK Pardubice
30 : 22
10 branek
28.02. [AT082]
DHK Pardubice - Olomouc
30 : 27
7 branek
20.02. [AT076]
Karviná - DHK Pardubice
20 : 26
6 branek
13.02. [AT069]
DHK Pardubice - Bohunice
17 : 16
7 branek
08.11. [AT042]
SK Velká Bystřice - DHK Pardubice
28 : 23
6 branek
28.10. [AT032]
DHK Pardubice - HK Hodonín
28 : 45
7 branek
24.10. [AT029]
L.Zubří - DHK Pardubice
27 : 29
10 branek
17.10. [AT021]
DHK Pardubice - HK Ivančice
23 : 21
6 branek
04.10. [AT016]
Olomouc - DHK Pardubice
19 : 29
9 branek
26.09. [AT010]
DHK Pardubice - Karviná
32 : 20
8 branek
19.09. [AT003]
Bohunice - DHK Pardubice
21 : 26
6 branek
1.liga starší dorostenky - východ
02.04. [AUB099]
Poruba - H.Brod
36 : 20
6 branek
12.03. [AUB094]
H.Brod - Sokol V. Meziříčí
30 : 30
10 branek
22.11. [AUB054]
TJ Jiskra Otrokovice - H.Brod
13 : 24
6 branek
18.10. [AUB022]
H.Brod - Olomouc
23 : 44
2 branek
26.09. [AUB011]
H.Brod - Tatran Bohunice
30 : 30
4 branek
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.