Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
WHIL ČR Play-off 1-4
WHIL ČR Play-out 5-8
WHIL SR Play-Off
WHIL ČR Play-Off 1-2
WHIL ČR Play-Off 3-4
WHIL ČR Play-Out 5-6
WHIL ČR Play-Out 7-8
WHIL SR Play-Off 1-2
WHIL SR Play-Off 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Sára Korbařová
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
105
Starty
Žákovská liga starších žaček
17.04. [AP218]
DHK Zora Olomouc - Kobylisy II
30 : 22
4 branek
17.04. [AP216]
Házená Mělník - DHK Zora Olomouc
12 : 33
5 branek
17.04. [AP214]
DHK B Most - DHK Zora Olomouc
22 : 21
4 branek
17.04. [AP212]
DHK Zora Olomouc - Zlín A
15 : 29
1 branek
17.01. [AP100]
Písek - DHK Zora Olomouc
21 : 25
7 branek
17.01. [AP097]
DHK Zora Olomouc - S.Vršovice
18 : 33
3 branek
17.01. [AP094]
DHK Zora Olomouc - Žeravice
15 : 25
3 branek
17.01. [AP091]
J.Hradec - DHK Zora Olomouc
22 : 13
2 branek
05.12. [AP038]
DHK Zora Olomouc - Havl. Brod A
15 : 15
3 branek
05.12. [AP036]
Slavia - DHK Zora Olomouc
19 : 13
5 branek
05.12. [AP034]
DHK Zora Olomouc B - DHK Zora Olomouc
15 : 17
2 branek
05.12. [AP032]
DHK Zora Olomouc - Poruba
18 : 21
6 branek
1.liga mladší dorostenky - východ
15.05. [AVB128]
Olomouc - Poruba
18 : 21
1 branek
08.05. [AVB126]
HK Ivančice - Olomouc
37 : 18
2 branek
25.10. [AVB027]
Olomouc - Zábřeh
29 : 24
2 branek
ZL starší žačky
07.05. [ZE066]
Kunovice - DHK Zora Olomouc
33 : 26
5 branek
30.04. [ZE065]
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
19 : 28
1 branek
24.04. [ZE057]
Zlín A - DHK Zora Olomouc
30 : 16
2 branek
07.11. [ZE036]
DHK Zora Olomouc - Žeravice
26 : 26
11 branek
31.10. [ZE032]
Zlín B - DHK Zora Olomouc
26 : 23
5 branek
24.10. [ZE026]
DHK Zora Olomouc - DHK Litovel
23 : 17
7 branek
17.10. [ZE022]
DHK Zora Olomouc - Kunovice
27 : 15
7 branek
12.10. [ZE012]
DHK Zora Olomouc - Zlín A
21 : 31
5 branek
11.10. [ZE019]
Otrokovice - DHK Zora Olomouc
22 : 12
2 branek
19.09. [ZE001]
DHK Zora Olomouc - DHK Zora Olomouc B
24 : 13
9 branek
13.09. [ZE045]
L.Zubří - DHK Zora Olomouc
24 : 15
1 branek
Předchozí kola
o 3.místo - výsledky
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
29 : 14
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 21
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22 : 32
video
online
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
22.5. 10:30
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
25.5. 18:00
Tabulka střelců
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
212
Sára Kovářová
Sokol Písek
188
Simona Szarková
DHK Baník Most
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tatiana Šutranová
Bemaco Prešov
66
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
64
Simona Szarková
DHK Baník Most
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Drozdová
HC Plzeň
58
Petra Sedláčková
HC Plzeň
54
Julia Chernova
Iuventa Michalovce
48
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.