Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Rozpis soutěže
2.liga žen - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Veronika Mozolíková
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Václava Janouchová
HC Milevsko
3
Iva Wallová
HC Milevsko
2
Pavlína Vajdová
HK Spartak Ústí n.L.
2
Kateřina Talafousová
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Michaela Stehlíková
HK Spartak Ústí n.L.
2
Lucie Poláčková
Loko České Budějovice
2
Eliška Morávková
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Kateřina Krejčová
Sokol II Kobylisy B
2
Štěpánka Králová
Loko České Budějovice
2
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
2
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
2
Martina Daňková
HC CHeLK
2
Alena Borová
Sokol Vršovice B
2
Terezie Zemanová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Anna Veselková
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Jana Tušlová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Alexandra Šírková
Loko České Budějovice
1
Hana Šajnerová
Sokol Vršovice B
1
Marcela Svobodová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Karolína Seifertová
Sokol II Kobylisy B
1
Michaela Pýchová
HC Milevsko
1
Lucie Orságová
Sokol II Kobylisy B
1
Natálie Nechvátalová
Sokol II Kobylisy B
1
Kateřina Mrázová
TJ Slavoj Tachov
1
Sylvie Lindaurová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Petra Křížová
Loko České Budějovice
1
Barbora Koubová
HC CHeLK
1
Romana Kohoutová
TJ Turnov
1
Tereza Karellová
Sokol II Kobylisy B
1
Monika Jurčíková
Sokol II Kobylisy B
1
Pavla Janoušková
Astra Praha
1
Štěpána Jáchymová
HC CHeLK
1
Petra Hečková
HC Milevsko
1
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
1
Martina Bernardová
Sokol II Kobylisy B
1
Zpět
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice - Astra
24 : 24
video
online
Turnov - HC CHeLK
23 : 38
video
online
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá
23 : 34
video
online
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
24 : 23
video
online
Milevsko - Kobylisy B
22 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Bělá
20
17
1
2
545 : 420
35
2
Astra
20
13
3
4
520 : 432
29
3
HC CHeLK
20
12
2
6
502 : 440
26
4
Slavoj Tachov
20
11
2
7
425 : 426
24
5
Č.Budějovice
20
9
2
9
477 : 467
20
6
HBC Strakonice
20
9
0
11
461 : 464
18
7
Kobylisy B
20
9
1
10
477 : 467
18
8
Turnov
20
8
1
11
430 : 439
17
9
S.Vršovice B
20
8
1
11
450 : 484
17
10
Ústí n.L.
20
7
1
12
430 : 457
15
11
Milevsko
20
0
0
20
347 : 568
0
Tabulka střelců
Pavlína Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
190
Jana Šteffanová
TJ Sokol Bělá
142
Nikola Pilátová
TJ Slavoj Tachov
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
55
Pavlína Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
43
Nikola Pilátová
TJ Slavoj Tachov
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
56
Romana Kohoutová
TJ Turnov
40
Lucie Houserová
TJ Sokol Bělá
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.