Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Rozpis soutěže
2.liga žen - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Martin Kosa
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
17.4. 18:00
AA138
HC Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
12.3. 18:00
AA121
Baník OKD Karviná - Kopřivnice
35 : 24
5.3. 18:00
AA117
HC Zubří - Tatran Litovel
31 : 22
21.2. 17:00
AA103
Kopřivnice - KP Brno
25 : 27
5.12. 17:00
AA073
Tatran Litovel - Kopřivnice
29 : 29
1.liga muži
24.4. 16:00
AB112
Olomouc - HBC Strakonice
25 : 31
12.12. 12:00
AB062
Olomouc - Náchod
27 : 31
29.11. 11:00
AB054
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
27 : 19
22.11. 18:30
AB045
Sokol Přerov - Sokol Nové Veselí
36 : 42
2.liga muži SM13
20.2. 10:30
AF094
MHK Karviná - Holešov
36 : 27
10.10. 18:00
AF022
Krmelín - L.Zubří
36 : 29
1.liga starší dorostenci
18.10. 14:00
AG026
Karviná - HBC Strakonice 1921
27 : 25
1.liga mladší dorostenci
18.10. 12:00
AJ026
Karviná - V. Bystřice
31 : 34
2.liga mladší dorostenci M
24.4. 14:00
AL112
TJ STM Olomouc - Sokol Juliánov
44 : 27
12.12. 14:00
AL062
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
35 : 27
29.11. 09:00
AL054
Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
37 : 31
Český pohár mužů
31.10. 11:00
AM057
Rožnov p.R. - SKP Frýdek-Místek
25 : 38
1.liga ženy
8.5. 14:30
AR125
Poruba B - J.Hradec
30 : 19
27.2. 15:00
AR082
Otrokovice - Olomouc B
23 : 27
4.10. 13:30
AR016
Olomouc B - Otrokovice
38 : 28
1.liga starší dorostenky - východ
27.2. 17:00
AUB082
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
22 : 36
4.10. 15:30
AUB016
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
40 : 15
1.liga mladší dorostenky - východ
8.5. 11:00
AVB125
Poruba - Karviná
34 : 25
14.11. 13:00
AVB048
Karviná - Olomouc
27 : 28
4.10. 11:30
AVB016
Olomouc - DHK Pardubice
26 : 22
W.H.I.L.
25.3. 18:00
AW152
Sokol Poruba - ŠKP Bratislava
34 : 12
13.2. 18:00
AW122
Sokol Poruba - Slávia Partizánske
21 : 16
27.1. 18:00
AW099
Zora Olomouc - Bemaco Prešov
24 : 18
28.10. 18:00
AW053
Sokol Poruba - Zora Olomouc
28 : 23
2.liga muži EF-baráž
28.5. 13:00
EF002
V. Bystřice - Bohunice
32 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice - Astra
24 : 24
video
online
Turnov - HC CHeLK
23 : 38
video
online
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá
23 : 34
video
online
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
24 : 23
video
online
Milevsko - Kobylisy B
22 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Bělá
20
17
1
2
545 : 420
35
2
Astra
20
13
3
4
520 : 432
29
3
HC CHeLK
20
12
2
6
502 : 440
26
4
Slavoj Tachov
20
11
2
7
425 : 426
24
5
Č.Budějovice
20
9
2
9
477 : 467
20
6
HBC Strakonice
20
9
0
11
461 : 464
18
7
Kobylisy B
20
9
1
10
477 : 467
18
8
Turnov
20
8
1
11
430 : 439
17
9
S.Vršovice B
20
8
1
11
450 : 484
17
10
Ústí n.L.
20
7
1
12
430 : 457
15
11
Milevsko
20
0
0
20
347 : 568
0
Tabulka střelců
Pavlína Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
190
Jana Šteffanová
TJ Sokol Bělá
142
Nikola Pilátová
TJ Slavoj Tachov
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
55
Pavlína Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
43
Nikola Pilátová
TJ Slavoj Tachov
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
56
Romana Kohoutová
TJ Turnov
40
Lucie Houserová
TJ Sokol Bělá
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.