Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Rozpis soutěže
2.liga žen - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Tomáš Suchánek
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.5. 17:00
AA169
KP Brno - Tatran Litovel
27 : 32
14.2. 16:00
AA098
HC Zlín - HK FCC Město Lovosice
26 : 29
1.liga muži
9.4. 13:00
AB104
Sokol Ostrava - Náchod
35 : 29
6.12. 17:00
AB058
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 22
4.10. 17:00
AB014
Sokol Ostrava - Sokol Přerov
49 : 24
2.liga muži SM13
30.4. 18:15
AF168
SKH Polanka n.O - MHK Karviná
18 : 32
17.4. 12:00
AF149
Rožnov p.R. - SKP F-M B
43 : 20
27.2. 16:00
AF102
Vsetín - Hranice B
30 : 22
29.11. 18:00
AF076
Zubří B - Vsetín
36 : 30
29.11. 16:00
AF074
L.Zubří - Holešov
48 : 30
15.11. 17:00
AF048
L.Zubří - MHK Karviná
33 : 35
14.11. 17:00
AF045
SKP F-M B - V. Bystřice
27 : 27
10.10. 10:30
AF025
MHK Karviná - SKP F-M B
29 : 28
27.9. 16:30
AF013
SKH Polanka n.O - Holešov
43 : 20
1.liga starší dorostenci
20.4. 18:00
AG104
Sokol Ostrava - Dukla
18 : 29
6.12. 15:00
AG058
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
26 : 24
4.10. 15:00
AG014
Sokol Ostrava - Zubří
23 : 31
2.liga starší dorostenci M
30.4. 16:15
AI120
SKH Polanka n.O. - Sokol V. Meziříčí
29 : 36
27.2. 14:00
AI075
Vsetín - Sokol II.Prostějov
33 : 22
27.9. 14:30
AI011
SKH Polanka n.O. - Sokol Telnice
38 : 25
1.liga mladší dorostenci
14.11. 13:00
AJ039
Frýdek-Místek - V. Bystřice
34 : 35
2.liga mladší dorostenci M
30.4. 14:30
AL120
SKH Polanka n.O. - Bystřice p.H.
37 : 23
9.4. 15:00
AL104
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 39
6.12. 13:00
AL058
Sokol Ostrava - Litovel
29 : 35
4.10. 13:00
AL014
Sokol Ostrava - Žeravice
30 : 34
27.9. 12:45
AL011
SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
51 : 23
Český pohár mužů
17.11. 17:00
AM073
Tatran Litovel - Cement Hranice
24 : 33
1.liga ženy
15.5. 11:30
AR128
Olomouc B - Poruba B
33 : 30
7.5. 15:00
AR122
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 24
2.4. 13:00
AR097
Kunovice - SVŠ Plzeň A
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice - Astra
24 : 24
video
online
Turnov - HC CHeLK
23 : 38
video
online
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá
23 : 34
video
online
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
24 : 23
video
online
Milevsko - Kobylisy B
22 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Bělá
20
17
1
2
545 : 420
35
2
Astra
20
13
3
4
520 : 432
29
3
HC CHeLK
20
12
2
6
502 : 440
26
4
Slavoj Tachov
20
11
2
7
425 : 426
24
5
Č.Budějovice
20
9
2
9
477 : 467
20
6
HBC Strakonice
20
9
0
11
461 : 464
18
7
Kobylisy B
20
9
1
10
477 : 467
18
8
Turnov
20
8
1
11
430 : 439
17
9
S.Vršovice B
20
8
1
11
450 : 484
17
10
Ústí n.L.
20
7
1
12
430 : 457
15
11
Milevsko
20
0
0
20
347 : 568
0
Tabulka střelců
Pavlína Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
190
Jana Šteffanová
TJ Sokol Bělá
142
Nikola Pilátová
TJ Slavoj Tachov
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
55
Pavlína Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
43
Nikola Pilátová
TJ Slavoj Tachov
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
56
Romana Kohoutová
TJ Turnov
40
Lucie Houserová
TJ Sokol Bělá
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.