Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Rozpis soutěže
2.liga žen - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Eliška Dragounová
Post
Mateřský klub
DHC SVŠ Plzeň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
86
Starty
Český pohár žen
03.12. [AN024]
SVŠ Plzeň A - Baník Most
16 : 34
2 branek
1.liga ženy
01.05. [AR115]
SVŠ Plzeň A - Olomouc B
25 : 35
3 branek
16.04. [AR109]
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
29 : 22
8 branek
10.04. [AR103]
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
30 : 26
2 branek
02.04. [AR097]
Kunovice - SVŠ Plzeň A
24 : 22
3 branek
13.03. [AR091]
Most B - SVŠ Plzeň A
23 : 22
2 branek
05.03. [AR085]
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
28 : 25
6 branek
27.02. [AR079]
SVŠ Plzeň A - Zlín B
33 : 32
5 branek
21.02. [AR073]
Poruba B - SVŠ Plzeň A
33 : 31
3 branek
14.02. [AR067]
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
31 : 23
4 branek
06.12. [AR055]
SVŠ Plzeň A - H.Brod
26 : 20
4 branek
22.11. [AR049]
Olomouc B - SVŠ Plzeň A
23 : 24
2 branek
07.11. [AR037]
J.Hradec - SVŠ Plzeň A
20 : 26
8 branek
31.10. [AR061]
Sokol V. Meziříčí - SVŠ Plzeň A
27 : 29
8 branek
28.10. [AR031]
SVŠ Plzeň A - Kunovice
35 : 25
7 branek
24.10. [AR025]
SVŠ Plzeň A - Most B
27 : 16
5 branek
18.10. [AR019]
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
36 : 20
7 branek
04.10. [AR013]
Zlín B - SVŠ Plzeň A
32 : 24
3 branek
27.09. [AR007]
SVŠ Plzeň A - Poruba B
35 : 24
4 branek
20.09. [AR001]
S.Vršovice - SVŠ Plzeň A
23 : 21
0 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice - Astra
24 : 24
video
online
Turnov - HC CHeLK
23 : 38
video
online
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá
23 : 34
video
online
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
24 : 23
video
online
Milevsko - Kobylisy B
22 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Bělá
20
17
1
2
545 : 420
35
2
Astra
20
13
3
4
520 : 432
29
3
HC CHeLK
20
12
2
6
502 : 440
26
4
Slavoj Tachov
20
11
2
7
425 : 426
24
5
Č.Budějovice
20
9
2
9
477 : 467
20
6
HBC Strakonice
20
9
0
11
461 : 464
18
7
Kobylisy B
20
9
1
10
477 : 467
18
8
Turnov
20
8
1
11
430 : 439
17
9
S.Vršovice B
20
8
1
11
450 : 484
17
10
Ústí n.L.
20
7
1
12
430 : 457
15
11
Milevsko
20
0
0
20
347 : 568
0
Tabulka střelců
Pavlína Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
190
Jana Šteffanová
TJ Sokol Bělá
142
Nikola Pilátová
TJ Slavoj Tachov
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
55
Pavlína Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
43
Nikola Pilátová
TJ Slavoj Tachov
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
56
Romana Kohoutová
TJ Turnov
40
Lucie Houserová
TJ Sokol Bělá
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.