Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
Rozpis soutěže
2.liga žen - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.5. 18:00
AA188
HBC Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
32 : 26
17.4. 17:00
AA155
KP Brno - HC Zlín
26 : 19
27.2. 16:00
AA109
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
37 : 27
7.2. 10:30
AA096
M.A.T. Plzeň - HC Zlín
39 : 22
21.11. 20:00
AA061
HBC Ronal Jičín - Kopřivnice
28 : 17
14.11. 17:00
AA059
KP Brno - Tatran Litovel
24 : 24
10.10. 17:00
AA032
HK FCC Město Lovosice - HC Zlín
25 : 23
1.liga muži
15.11. 17:00
AB039
Chodov - HBC Strakonice
31 : 27
18.10. 17:00
AB028
Chodov - Dvůr Králové
25 : 19
3.10. 16:00
AB016
Náchod - Bystřice p.H.
29 : 28
27.9. 17:00
AB009
Talent Plzeň "B" - Náchod
38 : 29
26.9. 17:00
AB011
Dvůr Králové - Sokol Ostrava
22 : 19
2.liga muži SVČ
16.4. 15:00
AD105
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
32 : 23
3.10. 18:00
AD016
Náchod "B" - TJ Sokol Bělá
27 : 19
1.liga starší dorostenci
27.9. 13:00
AG009
Talent Škoda JS Plzeň - Dukla
22 : 34
2.liga starší dorostenci Č
13.12. 15:00
AH066
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 26
15.11. 15:00
AH039
Chodov - Třeboň
41 : 24
18.10. 15:00
AH028
Chodov - 1.HK Dvůr Králové
26 : 34
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 13:00
AK120
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá p.B.
26 : 33
Český pohár mužů
9.12. 18:30
AM069
S.Vršovice - M.A.T. Plzeň
31 : 36
30.10. 18:30
AM053
Slavia - M.A.T. Plzeň
16 : 43
W.H.I.L.
21.5. 13:30
AW215
HC Plzeň - Sokol Písek
17 : 23
7.5. 17:30
AW190
Zora Olomouc - Sokol Písek
28 : 22
9.4. 18:00
AW165
Baník Most - ŠKP Bratislava
39 : 17
13.2. 15:00
AW121
Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
22 : 28
30.1. 17:30
AW108
HC Plzeň - SHK Veselí n.M.
20 : 29
17.11. 13:00
AW052
HC Plzeň - ŠKP Bratislava
22 : 13
25.10. 17:00
AW045
HC Zlín - Sokol Písek
39 : 22
17.10. 15:00
AW041
Sokol Písek - Slávia Partizánske
18 : 27
2.10. 18:00
AW034
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
22 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Nový Jičín - HK Ivančice
nezadáno
video
online
Bohunice - SK Velká Bystřice
20 : 16
video
online
Olomouc - L.Zubří
35 : 34
video
online
Karviná - HK Hodonín
19 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Hodonín
14
12
1
1
461 : 315
25
2
HK Ivančice
14
11
1
2
403 : 276
23
3
DHK Pardubice
14
10
0
4
378 : 358
20
4
Bohunice
14
8
0
6
306 : 256
16
5
SK Velká Bystřice
14
7
0
7
357 : 381
14
6
Olomouc
14
4
0
10
324 : 354
8
7
Karviná
14
2
0
12
285 : 360
4
8
L.Zubří
14
1
0
13
285 : 499
2
9
TJ Nový Jičín
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Annamaria Birkušová
HK Hodonín
145
Veronika Řeháková
DHK Pardubice
111
Michaela Stejskalová
DHK Pardubice
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Annamaria Birkušová
HK Hodonín
33
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
32
Michaela Kaczmarczyková
SK Velká Bystřice
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nela Kresačová
TJ Sokol Karviná
18
Aneta Begalová
SK Velká Bystřice
18
Soňa Klvaňová
TJ Lesana Zubří
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.