Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
Rozpis soutěže
2.liga žen - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Rozpis soutěže 2.liga ženy V
podzim - 1. kolo
19.9.2015
17:00
AT003
Tatran Bohunice
-
DHK Pardubice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
20.9.2015
15:00
AT004
TJ Sokol Karviná
-
SK Velká Bystřice
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
20.9.2015
17:30
AT005
SK UP Olomouc
-
HK Hodonín
Adam Burďák
,
Petr Ochmann
,
20.9.2015
13:30
AT006
HK Ivančice
-
TJ Lesana Zubří
Petr Laštovička
,
Adam Beneš
,
podzim - 2. kolo
27.9.2015
14:00
AT007
TJ Nový Jičín
-
TJ Lesana Zubří
Jaroslav Paululik
,
Julio Pulido
,
26.9.2015
16:00
AT008
HK Hodonín
-
HK Ivančice
Adam Burďák
,
Tomáš Kubát
,
27.9.2015
16:00
AT009
SK Velká Bystřice
-
SK UP Olomouc
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
26.9.2015
11:00
AT010
DHK Pardubice
-
TJ Sokol Karviná
Patrik Beránek
,
Vojtěch Stára
,
podzim - 3. kolo
4.10.2015
17:00
AT016
SK UP Olomouc
-
DHK Pardubice
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
4.10.2015
13:30
AT017
HK Ivančice
-
SK Velká Bystřice
Adam Beneš
,
8.11.2015
14:30
AT018
TJ Lesana Zubří
-
HK Hodonín
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
podzim - 4. kolo
18.10.2015
14:00
AT019
TJ Nový Jičín
-
HK Hodonín
Vítězslav Koleček
,
Miloslav Krupa
,
18.10.2015
16:00
AT020
SK Velká Bystřice
-
TJ Lesana Zubří
Michaela Krobothová
,
Jaroslava Směšná
,
17.10.2015
12:00
AT021
DHK Pardubice
-
HK Ivančice
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
podzim - 5. kolo
24.10.2015
17:00
AT025
Tatran Bohunice
-
TJ Nový Jičín
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
24.10.2015
15:00
AT029
TJ Lesana Zubří
-
DHK Pardubice
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
24.10.2015
16:00
AT030
HK Hodonín
-
SK Velká Bystřice
Patrick Netík
,
Jaroslav Hanych
,
podzim - 6. kolo
4.12.2015
19:00
AT031
TJ Nový Jičín
-
SK Velká Bystřice
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
28.10.2015
16:00
AT032
DHK Pardubice
-
HK Hodonín
Patrik Beránek
,
Jaromír Halíř
,
28.10.2015
17:00
AT036
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Karviná
Petr Kremláček
,
Dominik Florián
,
podzim - 7. kolo
7.11.2015
15:00
AT037
TJ Sokol Karviná
-
TJ Nový Jičín
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
8.11.2015
17:00
AT038
SK UP Olomouc
-
Tatran Bohunice
Adam Baader
,
Josef Škroch
,
8.11.2015
16:00
AT042
SK Velká Bystřice
-
DHK Pardubice
Adam Burďák
,
Ladislav Planka
,
podzim - 8. kolo
15.11.2015
14:00
AT043
TJ Nový Jičín
-
DHK Pardubice
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
15.11.2015
17:00
AT047
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
29.11.2015
17:00
AT048
TJ Sokol Karviná
-
SK UP Olomouc
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
podzim - 9. kolo
22.11.2015
17:00
AT049
SK UP Olomouc
-
TJ Nový Jičín
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
22.11.2015
15:00
AT050
HK Ivančice
-
TJ Sokol Karviná
Marek Bečička
,
Tomáš Bubeníček
,
21.11.2015
17:00
AT051
TJ Lesana Zubří
-
Tatran Bohunice
Jaromír Krejčí
,
Miloslav Krupa
,
podzim - 10. kolo
6.12.2015
17:00
AT058
Tatran Bohunice
-
HK Hodonín
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
5.12.2015
15:00
AT059
TJ Sokol Karviná
-
TJ Lesana Zubří
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
6.12.2015
17:00
AT060
SK UP Olomouc
-
HK Ivančice
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
podzim - 11. kolo
30.1.2016
18:00
AT061
HK Ivančice
-
TJ Nový Jičín
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
12.12.2015
17:00
AT062
TJ Lesana Zubří
-
SK UP Olomouc
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
13.12.2015
15:00
AT063
HK Hodonín
-
TJ Sokol Karviná
Adam Burďák
,
Jindřich Berger
,
13.12.2015
16:00
AT064
SK Velká Bystřice
-
Tatran Bohunice
Martin Hlavinka
,
Jiří Novotný
,
jaro - 12. kolo
13.2.2016
17:00
AT069
DHK Pardubice
-
Tatran Bohunice
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
14.2.2016
16:00
AT070
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Karviná
Ladislav Planka
,
Martin Staněk
,
20.3.2016
10:30
AT071
HK Hodonín
-
SK UP Olomouc
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
14.2.2016
15:00
AT072
TJ Lesana Zubří
-
HK Ivančice
Marcel Horsák
,
Jaroslav Paululik
,
jaro - 13. kolo
nezadáno
00:00
AT073
TJ Lesana Zubří
-
TJ Nový Jičín
20.2.2016
10:30
AT074
HK Ivančice
-
HK Hodonín
Michal Hanák
,
Luboš Pavlíček
,
21.2.2016
17:00
AT075
SK UP Olomouc
-
SK Velká Bystřice
Jiří Horák
,
Pavel Novotný
,
20.2.2016
16:00
AT076
TJ Sokol Karviná
-
DHK Pardubice
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
jaro - 14. kolo
28.2.2016
17:00
AT082
DHK Pardubice
-
SK UP Olomouc
Vlastimil Vlk
,
Jiří Studecký
,
28.2.2016
18:00
AT083
SK Velká Bystřice
-
HK Ivančice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
28.2.2016
13:00
AT084
HK Hodonín
-
TJ Lesana Zubří
Jindřich Berger
,
Petr Kremláček
,
jaro - 15. kolo
nezadáno
00:00
AT085
HK Hodonín
-
TJ Nový Jičín
4.3.2016
17:00
AT086
TJ Lesana Zubří
-
SK Velká Bystřice
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
6.3.2016
13:30
AT087
HK Ivančice
-
DHK Pardubice
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
jaro - 16. kolo
nezadáno
00:00
AT091
TJ Nový Jičín
-
Tatran Bohunice
17.4.2016
17:00
AT095
DHK Pardubice
-
TJ Lesana Zubří
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
13.3.2016
16:00
AT096
SK Velká Bystřice
-
HK Hodonín
Martin Hlavinka
,
Jiří Novotný
,
jaro - 17. kolo
nezadáno
00:00
AT097
SK Velká Bystřice
-
TJ Nový Jičín
3.4.2016
15:00
AT098
HK Hodonín
-
DHK Pardubice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
2.4.2016
12:00
AT102
TJ Sokol Karviná
-
Tatran Bohunice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
jaro - 18. kolo
nezadáno
00:00
AT103
TJ Nový Jičín
-
TJ Sokol Karviná
9.4.2016
17:00
AT104
Tatran Bohunice
-
SK UP Olomouc
Petr Laštovička
,
Petr Směja
,
21.4.2016
18:30
AT108
DHK Pardubice
-
SK Velká Bystřice
Patrik Beránek
,
Jaromír Halíř
,
jaro - 19. kolo
nezadáno
00:00
AT109
DHK Pardubice
-
TJ Nový Jičín
17.4.2016
13:30
AT113
HK Ivančice
-
Tatran Bohunice
Tomáš Kubát
,
Jiří Matuška
,
17.4.2016
13:00
AT114
SK UP Olomouc
-
TJ Sokol Karviná
Martin Hlavinka
,
Josef Škroch
,
jaro - 20. kolo
nezadáno
00:00
AT115
TJ Nový Jičín
-
SK UP Olomouc
1.5.2016
14:00
AT116
TJ Sokol Karviná
-
HK Ivančice
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
30.4.2016
17:00
AT117
Tatran Bohunice
-
TJ Lesana Zubří
Adéla Kummerová
,
Kristýna Kummerová
,
jaro - 21. kolo
8.5.2016
16:00
AT124
HK Hodonín
-
Tatran Bohunice
Jindřich Berger
,
Daniel Douda
,
8.5.2016
15:00
AT125
TJ Lesana Zubří
-
TJ Sokol Karviná
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
8.5.2016
13:30
AT126
HK Ivančice
-
SK UP Olomouc
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
jaro - 22. kolo
nezadáno
00:00
AT127
TJ Nový Jičín
-
HK Ivančice
15.5.2016
10:30
AT128
SK UP Olomouc
-
TJ Lesana Zubří
Jaroslava Směšná
,
Ladislav Planka
,
21.5.2016
11:00
AT129
TJ Sokol Karviná
-
HK Hodonín
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
14.5.2016
17:00
AT130
Tatran Bohunice
-
SK Velká Bystřice
Ladislav Planka
,
Jaroslava Směšná
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.