Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Rozpis soutěže 1.liga mladší dorostenky - západ
podzim - 1. kolo
20.9.2015
14:00
AVA001
Sokol Vršovice
-
HC Plzeň
Karel Hladký
,
Marta Sovová
,
nezadáno
00:00
AVA002
DHK Slavoj Žirovnice
-
Lokomotiva Cheb
20.9.2015
12:30
AVA003
DHK Baník Most
-
DHC Slavia Praha
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
19.9.2015
15:30
AVA004
Házená J.Hradec
-
DHC Plzeň
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
20.9.2015
13:00
AVA005
Sokol Písek
-
Sokol II Kobylisy
Jaroslav Artl
,
Vilém Novotný
,
19.9.2015
13:00
AVA006
HK Spartak Ústí n.L.
-
HC Háje
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
podzim - 2. kolo
26.9.2015
11:30
AVA007
HC Plzeň
-
HC Háje
Adam Pospíšil
,
Jakub Uhlíř
,
26.9.2015
11:00
AVA008
Sokol II Kobylisy
-
HK Spartak Ústí n.L.
Karel Hladký
,
Marta Sovová
,
27.9.2015
15:30
AVA009
DHC Plzeň
-
Sokol Písek
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
26.9.2015
11:00
AVA010
DHC Slavia Praha
-
Házená J.Hradec
Josef Gebauer
,
Marián Šiška
,
nezadáno
00:00
AVA011
Lokomotiva Cheb
-
DHK Baník Most
28.9.2015
16:00
AVA012
Sokol Vršovice
-
DHK Slavoj Žirovnice
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
podzim - 3. kolo
4.10.2015
16:00
AVA013
DHK Slavoj Žirovnice
-
HC Plzeň
Petr Laštovička
,
4.10.2015
12:30
AVA014
DHK Baník Most
-
Sokol Vršovice
Jiří Brejcha
,
Václav Škarda
,
nezadáno
00:00
AVA015
Házená J.Hradec
-
Lokomotiva Cheb
4.10.2015
13:00
AVA016
Sokol Písek
-
DHC Slavia Praha
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
3.10.2015
13:00
AVA017
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHC Plzeň
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
3.10.2015
11:00
AVA018
HC Háje
-
Sokol II Kobylisy
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
podzim - 4. kolo
17.10.2015
15:30
AVA019
HC Plzeň
-
Sokol II Kobylisy
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
18.10.2015
15:30
AVA020
DHC Plzeň
-
HC Háje
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
18.10.2015
13:00
AVA021
DHC Slavia Praha
-
HK Spartak Ústí n.L.
Josef Gebauer
,
Jan Vitner
,
nezadáno
00:00
AVA022
Lokomotiva Cheb
-
Sokol Písek
18.10.2015
14:00
AVA023
Sokol Vršovice
-
Házená J.Hradec
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
18.10.2015
11:00
AVA024
DHK Slavoj Žirovnice
-
DHK Baník Most
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
podzim - 5. kolo
25.10.2015
12:30
AVA025
DHK Baník Most
-
HC Plzeň
Milan Drobný
,
Petr Pešek
,
24.10.2015
15:00
AVA026
Házená J.Hradec
-
DHK Slavoj Žirovnice
Marta Sovová
,
Lukáš Moravec
,
25.10.2015
13:00
AVA027
Sokol Písek
-
Sokol Vršovice
Karel Hladký
,
Jiří Větrovský
,
nezadáno
00:00
AVA028
HK Spartak Ústí n.L.
-
Lokomotiva Cheb
25.10.2015
11:00
AVA029
HC Háje
-
DHC Slavia Praha
Petr Václavík
,
Marián Šiška
,
24.10.2015
11:00
AVA030
Sokol II Kobylisy
-
DHC Plzeň
Adam Pospíšil
,
Jakub Uhlíř
,
podzim - 6. kolo
28.10.2015
12:30
AVA031
HC Plzeň
-
DHC Plzeň
Jan Vitner
,
Petr Václavík
,
28.10.2015
11:00
AVA032
DHC Slavia Praha
-
Sokol II Kobylisy
Jan Špaček
,
Jan Kříženecký
,
nezadáno
00:00
AVA033
Lokomotiva Cheb
-
HC Háje
28.10.2015
18:00
AVA034
Sokol Vršovice
-
HK Spartak Ústí n.L.
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
28.10.2015
11:00
AVA035
DHK Slavoj Žirovnice
-
Sokol Písek
Karel Hladký
,
Josef Čapek
,
28.10.2015
12:30
AVA036
DHK Baník Most
-
Házená J.Hradec
Bohumil Brůna
,
Petr Halada
,
podzim - 7. kolo
7.11.2015
11:30
AVA037
Házená J.Hradec
-
HC Plzeň
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
8.11.2015
13:00
AVA038
Sokol Písek
-
DHK Baník Most
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
7.11.2015
15:00
AVA039
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHK Slavoj Žirovnice
Milan Drobný
,
Stanislav Štrebl
,
7.11.2015
11:00
AVA040
HC Háje
-
Sokol Vršovice
Marta Sovová
,
Jakub Uhlíř
,
nezadáno
00:00
AVA041
Sokol II Kobylisy
-
Lokomotiva Cheb
8.11.2015
15:30
AVA042
DHC Plzeň
-
DHC Slavia Praha
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
podzim - 8. kolo
15.11.2015
16:15
AVA043
HC Plzeň
-
DHC Slavia Praha
Václav Chmelíř
,
Tomáš Kozler
,
nezadáno
00:00
AVA044
Lokomotiva Cheb
-
DHC Plzeň
15.11.2015
09:00
AVA045
Sokol Vršovice
-
Sokol II Kobylisy
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
15.11.2015
15:30
AVA046
DHK Slavoj Žirovnice
-
HC Háje
Adam Beneš
,
12.11.2015
17:15
AVA047
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
Josef Gebauer
,
Roman Smékal
,
15.11.2015
14:00
AVA048
Házená J.Hradec
-
Sokol Písek
Jiří Větrovský
,
Jan Zelenka
,
podzim - 9. kolo
22.11.2015
17:00
AVA049
Sokol Písek
-
HC Plzeň
Karel Hladký
,
Jan Zelenka
,
21.11.2015
15:00
AVA050
HK Spartak Ústí n.L.
-
Házená J.Hradec
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
22.11.2015
11:00
AVA051
HC Háje
-
DHK Baník Most
Marta Sovová
,
Lukáš Veselý
,
22.11.2015
11:00
AVA052
Sokol II Kobylisy
-
DHK Slavoj Žirovnice
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
22.11.2015
15:30
AVA053
DHC Plzeň
-
Sokol Vršovice
Václav Chmelíř
,
Pavel Mošna
,
nezadáno
00:00
AVA054
DHC Slavia Praha
-
Lokomotiva Cheb
podzim - 10. kolo
nezadáno
00:00
AVA055
HC Plzeň
-
Lokomotiva Cheb
5.12.2015
14:30
AVA056
Sokol Vršovice
-
DHC Slavia Praha
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
6.12.2015
11:00
AVA057
DHK Slavoj Žirovnice
-
DHC Plzeň
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
3.12.2015
17:30
AVA058
DHK Baník Most
-
Sokol II Kobylisy
Jiří Brejcha
,
Jiří Žďárský
,
4.12.2015
17:30
AVA059
HC Háje
-
Házená J.Hradec
Josef Gebauer
,
Petr Václavík
,
6.12.2015
13:00
AVA060
Sokol Písek
-
HK Spartak Ústí n.L.
Jaroslav Artl
,
Jan Špaček
,
podzim - 11. kolo
1.12.2015
19:15
AVA061
HC Plzeň
-
HK Spartak Ústí n.L.
Milan Drobný
,
Stanislav Štrebl
,
12.12.2015
10:30
AVA062
HC Háje
-
Sokol Písek
Jiří Svítek
,
Václav Škarda
,
12.12.2015
09:00
AVA063
Sokol II Kobylisy
-
Házená J.Hradec
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
13.12.2015
15:30
AVA064
DHC Plzeň
-
DHK Baník Most
Jiří Svítek
,
Michal Nezbeda
,
13.12.2015
13:00
AVA065
DHC Slavia Praha
-
DHK Slavoj Žirovnice
Adam Pospíšil
,
Jakub Uhlíř
,
nezadáno
00:00
AVA066
Lokomotiva Cheb
-
Sokol Vršovice
jaro - 12. kolo
14.2.2016
10:45
AVA067
HC Plzeň
-
Sokol Vršovice
Lukáš Moravec
,
Lukáš Veselý
,
nezadáno
00:00
AVA068
Lokomotiva Cheb
-
DHK Slavoj Žirovnice
14.2.2016
13:00
AVA069
DHC Slavia Praha
-
DHK Baník Most
Adam Pospíšil
,
Jakub Uhlíř
,
18.2.2016
18:00
AVA070
DHC Plzeň
-
Házená J.Hradec
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
14.2.2016
16:00
AVA071
Sokol II Kobylisy
-
Sokol Písek
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
12.2.2016
18:00
AVA072
HC Háje
-
HK Spartak Ústí n.L.
Adam Pospíšil
,
Jakub Uhlíř
,
jaro - 13. kolo
20.2.2016
15:00
AVA073
HC Háje
-
HC Plzeň
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
21.2.2016
15:00
AVA074
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol II Kobylisy
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
21.2.2016
11:00
AVA075
Sokol Písek
-
DHC Plzeň
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
21.2.2016
13:00
AVA076
Házená J.Hradec
-
DHC Slavia Praha
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
nezadáno
00:00
AVA077
DHK Baník Most
-
Lokomotiva Cheb
21.2.2016
15:00
AVA078
DHK Slavoj Žirovnice
-
Sokol Vršovice
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
jaro - 14. kolo
28.2.2016
16:15
AVA079
HC Plzeň
-
DHK Slavoj Žirovnice
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
27.2.2016
10:00
AVA080
Sokol Vršovice
-
DHK Baník Most
Patrik Beránek
,
Jiří Dvořák
,
nezadáno
00:00
AVA081
Lokomotiva Cheb
-
Házená J.Hradec
28.2.2016
13:00
AVA082
DHC Slavia Praha
-
Sokol Písek
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
27.2.2016
15:30
AVA083
DHC Plzeň
-
HK Spartak Ústí n.L.
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
27.2.2016
11:00
AVA084
Sokol II Kobylisy
-
HC Háje
Lukáš Moravec
,
Lukáš Veselý
,
jaro - 15. kolo
5.3.2016
11:00
AVA085
Sokol II Kobylisy
-
HC Plzeň
Jiří Svítek
,
Václav Škarda
,
6.3.2016
16:00
AVA086
HC Háje
-
DHC Plzeň
Jiří Svítek
,
Martin Tůma
,
6.3.2016
13:00
AVA087
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHC Slavia Praha
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
nezadáno
00:00
AVA088
Sokol Písek
-
Lokomotiva Cheb
6.3.2016
12:00
AVA089
Házená J.Hradec
-
Sokol Vršovice
Karel Hladký
,
Jan Zelenka
,
6.3.2016
14:30
AVA090
DHK Baník Most
-
DHK Slavoj Žirovnice
Daniela Radová
,
Roman Smékal
,
jaro - 16. kolo
12.3.2016
16:00
AVA091
HC Plzeň
-
DHK Baník Most
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
8.5.2016
11:00
AVA092
DHK Slavoj Žirovnice
-
Házená J.Hradec
Jiří Hosnedl
,
Karel Hladký
,
13.3.2016
10:00
AVA093
Sokol Vršovice
-
Sokol Písek
Adam Pospíšil
,
Jakub Uhlíř
,
nezadáno
00:00
AVA094
Lokomotiva Cheb
-
HK Spartak Ústí n.L.
7.4.2016
17:00
AVA095
DHC Slavia Praha
-
HC Háje
Josef Gebauer
,
Jan Kříženecký
,
13.3.2016
15:30
AVA096
DHC Plzeň
-
Sokol II Kobylisy
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
jaro - 17. kolo
3.4.2016
15:30
AVA097
DHC Plzeň
-
HC Plzeň
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
2.4.2016
11:00
AVA098
Sokol II Kobylisy
-
DHC Slavia Praha
Josef Gebauer
,
Jan Kříženecký
,
nezadáno
00:00
AVA099
HC Háje
-
Lokomotiva Cheb
3.4.2016
13:00
AVA100
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Vršovice
Milan Drobný
,
Stanislav Štrebl
,
2.4.2016
17:00
AVA101
Sokol Písek
-
DHK Slavoj Žirovnice
Jaroslav Artl
,
Jan Špaček
,
8.4.2016
17:00
AVA102
Házená J.Hradec
-
DHK Baník Most
Karel Hladký
,
Jan Zelenka
,
jaro - 18. kolo
11.4.2016
17:00
AVA103
HC Plzeň
-
Házená J.Hradec
Lukáš Moravec
,
Jiří Hosnedl
,
10.4.2016
14:30
AVA104
DHK Baník Most
-
Sokol Písek
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
10.4.2016
11:00
AVA105
DHK Slavoj Žirovnice
-
HK Spartak Ústí n.L.
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
9.4.2016
16:00
AVA106
Sokol Vršovice
-
HC Háje
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
nezadáno
00:00
AVA107
Lokomotiva Cheb
-
Sokol II Kobylisy
10.4.2016
13:00
AVA108
DHC Slavia Praha
-
DHC Plzeň
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
jaro - 19. kolo
17.4.2016
13:00
AVA109
DHC Slavia Praha
-
HC Plzeň
Jaroslav Artl
,
Jan Špaček
,
nezadáno
00:00
AVA110
DHC Plzeň
-
Lokomotiva Cheb
16.4.2016
11:00
AVA111
Sokol II Kobylisy
-
Sokol Vršovice
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
16.4.2016
11:00
AVA112
HC Háje
-
DHK Slavoj Žirovnice
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
20.4.2016
18:00
AVA113
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHK Baník Most
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
23.4.2016
14:30
AVA114
Sokol Písek
-
Házená J.Hradec
Lukáš Moravec
,
Marta Sovová
,
jaro - 20. kolo
1.5.2016
09:30
AVA115
HC Plzeň
-
Sokol Písek
Václav Chmelíř
,
Roman Smékal
,
1.5.2016
11:00
AVA116
Házená J.Hradec
-
HK Spartak Ústí n.L.
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
1.5.2016
12:30
AVA117
DHK Baník Most
-
HC Háje
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
1.5.2016
11:00
AVA118
DHK Slavoj Žirovnice
-
Sokol II Kobylisy
Štěpán Kahoun
,
Karel Hladký
,
1.5.2016
14:00
AVA119
Sokol Vršovice
-
DHC Plzeň
Miloš Fogl
,
Marta Sovová
,
nezadáno
00:00
AVA120
Lokomotiva Cheb
-
DHC Slavia Praha
jaro - 21. kolo
nezadáno
00:00
AVA121
Lokomotiva Cheb
-
HC Plzeň
24.4.2016
11:00
AVA122
DHC Slavia Praha
-
Sokol Vršovice
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
12.3.2016
18:30
AVA123
DHC Plzeň
-
DHK Slavoj Žirovnice
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
7.5.2016
11:00
AVA124
Sokol II Kobylisy
-
DHK Baník Most
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
29.4.2016
17:30
AVA125
Házená J.Hradec
-
HC Háje
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
7.5.2016
11:00
AVA126
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Písek
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
jaro - 22. kolo
14.5.2016
11:00
AVA127
HK Spartak Ústí n.L.
-
HC Plzeň
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
3.4.2016
13:00
AVA128
Sokol Písek
-
HC Háje
Jaroslav Artl
,
Jan Špaček
,
21.5.2016
16:00
AVA129
Házená J.Hradec
-
Sokol II Kobylisy
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
15.5.2016
12:30
AVA130
DHK Baník Most
-
DHC Plzeň
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
15.5.2016
11:00
AVA131
DHK Slavoj Žirovnice
-
DHC Slavia Praha
Filip Barták
,
Štěpán Kahoun
,
nezadáno
00:00
AVA132
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Cheb
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.