Soutěže žen
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Z
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek - východ
1.liga mladší dorostenky - západ
1.liga mladší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky 1-4
Rozpis soutěže 1.liga starší dorostenky - východ
podzim - 1. kolo
19.9.2015
10:00
AUB002
HC Zlín
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
19.9.2015
15:00
AUB003
Tatran Bohunice
-
TJ Jiskra Otrokovice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
20.9.2015
15:30
AUB005
DHK Zora Olomouc
-
HK Hodonín
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
19.9.2015
11:00
AUB006
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Poruba
Adam Baader
,
Petr Videcký
,
podzim - 2. kolo
26.9.2015
18:00
AUB008
HK Hodonín
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Adam Burďák
,
Tomáš Kubát
,
26.9.2015
15:00
AUB011
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Tatran Bohunice
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
27.9.2015
13:00
AUB012
HC Ostrava
-
HC Zlín
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
podzim - 3. kolo
3.10.2015
15:00
AUB014
Tatran Bohunice
-
HC Ostrava
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
4.10.2015
15:30
AUB016
DHK Zora Olomouc
-
TJ Jiskra Otrokovice
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
3.10.2015
12:15
AUB018
Sokol Poruba
-
HK Hodonín
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
podzim - 4. kolo
18.10.2015
17:00
AUB021
TJ Jiskra Otrokovice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Radek Martiník
,
Kateřina Brzósková
,
18.10.2015
13:00
AUB022
Jiskra Havlíčkův Brod
-
DHK Zora Olomouc
David Šlezingr
,
Filip Procházka
,
17.10.2015
15:30
AUB024
HC Zlín
-
Tatran Bohunice
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
podzim - 5. kolo
25.10.2015
15:30
AUB027
DHK Zora Olomouc
-
HC Ostrava
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
24.10.2015
11:00
AUB028
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
25.10.2015
09:00
AUB029
Sokol Poruba
-
TJ Jiskra Otrokovice
Adam Baader
,
Petr Videcký
,
podzim - 6. kolo
28.10.2015
10:00
AUB032
TJ Jiskra Otrokovice
-
HK Hodonín
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
28.10.2015
10:00
AUB033
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Poruba
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
28.10.2015
10:30
AUB034
HC Ostrava
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
28.10.2015
13:30
AUB035
HC Zlín
-
DHK Zora Olomouc
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
podzim - 7. kolo
8.11.2015
15:30
AUB038
DHK Zora Olomouc
-
Tatran Bohunice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
7.11.2015
11:00
AUB039
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HC Zlín
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
7.11.2015
15:30
AUB040
Sokol Poruba
-
HC Ostrava
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
7.11.2015
16:00
AUB041
HK Hodonín
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
podzim - 8. kolo
14.11.2015
10:30
AUB045
HC Ostrava
-
HK Hodonín
Jaroslav Paululik
,
Julio Pulido
,
14.11.2015
11:30
AUB046
HC Zlín
-
Sokol Poruba
Adam Baader
,
Petr Videcký
,
15.11.2015
15:00
AUB047
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
podzim - 9. kolo
22.11.2015
13:00
AUB051
Sokol Poruba
-
Tatran Bohunice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
11.10.2015
13:00
AUB052
HK Hodonín
-
HC Zlín
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
22.11.2015
18:00
AUB054
TJ Jiskra Otrokovice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
podzim - 10. kolo
5.12.2015
10:30
AUB056
HC Ostrava
-
TJ Jiskra Otrokovice
Jaroslav Paululik
,
Zbyněk Horalík
,
6.12.2015
15:00
AUB058
Tatran Bohunice
-
HK Hodonín
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
6.12.2015
13:30
AUB060
DHK Zora Olomouc
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
podzim - 11. kolo
13.12.2015
11:00
AUB062
Sokol Poruba
-
DHK Zora Olomouc
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
12.12.2015
18:00
AUB065
TJ Jiskra Otrokovice
-
HC Zlín
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
13.12.2015
17:00
AUB066
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HC Ostrava
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
jaro - 12. kolo
13.2.2016
17:00
AUB068
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HC Zlín
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
13.2.2016
19:00
AUB069
TJ Jiskra Otrokovice
-
Tatran Bohunice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
13.2.2016
16:30
AUB071
HK Hodonín
-
DHK Zora Olomouc
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
14.2.2016
13:00
AUB072
Sokol Poruba
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
jaro - 13. kolo
20.2.2016
11:00
AUB074
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Hodonín
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
20.2.2016
15:00
AUB077
Tatran Bohunice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Stanislav Chalupa
,
Petr Laštovička
,
21.2.2016
09:30
AUB078
HC Zlín
-
HC Ostrava
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
jaro - 14. kolo
28.2.2016
09:00
AUB080
HC Ostrava
-
Tatran Bohunice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
27.2.2016
17:00
AUB082
TJ Jiskra Otrokovice
-
DHK Zora Olomouc
Martin Kosa
,
Tomáš Petruška
,
28.2.2016
15:00
AUB084
HK Hodonín
-
Sokol Poruba
Jindřich Berger
,
Petr Kremláček
,
jaro - 15. kolo
5.3.2016
11:00
AUB087
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Jiskra Otrokovice
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
6.3.2016
15:30
AUB088
DHK Zora Olomouc
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
5.3.2016
15:00
AUB090
Tatran Bohunice
-
HC Zlín
Dominik Florián
,
Patrick Netík
,
jaro - 16. kolo
12.3.2016
09:00
AUB093
HC Ostrava
-
DHK Zora Olomouc
Milan Pelech
,
Julio Pulido
,
12.3.2016
14:00
AUB094
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
12.3.2016
18:30
AUB095
TJ Jiskra Otrokovice
-
Sokol Poruba
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
jaro - 17. kolo
3.4.2016
17:00
AUB098
HK Hodonín
-
TJ Jiskra Otrokovice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
2.4.2016
11:00
AUB099
Sokol Poruba
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Petr Videcký
,
Adam Ördögh
,
2.4.2016
11:00
AUB100
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HC Ostrava
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
3.4.2016
15:30
AUB101
DHK Zora Olomouc
-
HC Zlín
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
jaro - 18. kolo
9.4.2016
15:00
AUB104
Tatran Bohunice
-
DHK Zora Olomouc
Petr Laštovička
,
Petr Směja
,
10.4.2016
15:00
AUB105
HC Zlín
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
10.4.2016
09:00
AUB106
HC Ostrava
-
Sokol Poruba
Milan Pelech
,
Julio Pulido
,
10.4.2016
17:00
AUB107
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HK Hodonín
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
jaro - 19. kolo
17.4.2016
13:00
AUB111
HK Hodonín
-
HC Ostrava
Roman Bauer
,
Filip Procházka
,
17.4.2016
11:00
AUB112
Sokol Poruba
-
HC Zlín
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
16.4.2016
13:00
AUB113
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Tatran Bohunice
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
jaro - 20. kolo
30.4.2016
15:00
AUB117
Tatran Bohunice
-
Sokol Poruba
Adéla Kummerová
,
Kristýna Kummerová
,
30.4.2016
12:15
AUB118
HC Zlín
-
HK Hodonín
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
30.4.2016
14:00
AUB120
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Jiskra Otrokovice
Tomáš Deml
,
Tomáš Kubát
,
jaro - 21. kolo
7.5.2016
17:00
AUB122
TJ Jiskra Otrokovice
-
HC Ostrava
Tomáš Suchánek
,
Tomáš Kučerka
,
8.5.2016
14:00
AUB124
HK Hodonín
-
Tatran Bohunice
Jindřich Berger
,
Daniel Douda
,
7.5.2016
11:00
AUB126
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHK Zora Olomouc
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
jaro - 22. kolo
15.5.2016
15:30
AUB128
DHK Zora Olomouc
-
Sokol Poruba
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
14.5.2016
11:00
AUB131
HC Zlín
-
TJ Jiskra Otrokovice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
15.5.2016
09:00
AUB132
HC Ostrava
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.